Zespół Szkół Elektronicznych

im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu

4 września rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny a w Elektroniku już się dzieje. 5 września odbyło się siódme spotkanie z całego cyklu spotkań zatytułowanych „Znamy się nie tylko na elektronice”. Zaproszeni goście to osoby, które ukończyły naszą szkołę, ale wykonywany przez nich zawód nie zawsze jest związany z elektroniką.

Cykl spotkań poprzedza główne uroczystości Jubileuszu 50-lecie istnienia Zespołu Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu, które odbędą się 20 października.

Ostatni wykład poprowadził Pan Sławomir Sokołowski – absolwent, którego tak wciągnęła nauka oraz Nasza Szkoła że postanowił do niej wrócić jako nauczyciel. Temat spotkania „Uczniowie Elektronika przyszłością nowoczesnych technologii” pokazał co dzieje się gdy na swojej drodze spotykają się ciekawi ludzie pełni pasji, chęci oraz żądni wiedzy. Wiele sukcesów naszych uczniów to zasługa Pana Sławomira Sokołowskiego, który aktywnie mobilizuje młodzież do ciekawych wyzwań i trzyma rękę na pulsie nowinek technologicznych :)

Niestety było to już ostatnie spotkanie z całego cyklu. Bardzo Nam miło że Nasze Wykłady cieszyły się tak dużym zainteresowaniem.

I tu chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim dzięki którym te Spotkanie mogły mieć miejsce Panu dr hab. Marcinowi Chrzanowi, Ks. dr inż. Tadeuszowi Rojek, mgr inż. Mariuszowi Siczkowi, mgr Robertowi Utkowskiemu, mgr Joannie Różańskiej, dr inż. Sławomirowi Szostakowi i mgr inż. Sławomirowi Sokołowskiemu a także Władzom Wydziału Transportu i Elektrotechniki Uniwersytetu Technologiczno – Humanistycznego w Radomiu oraz wszystkim tym dzięki którym mogliśmy się spotkać. Do zobaczenia 20 października!