W dniu 15 października 2015 roku Premier Ewa Kopacz wręczyła ponad 30 stypendiów Prezesa Rady Ministrów za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2014/2015. Otrzymali je najlepsi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski, a wśród nich po raz pierwszy w historii naszej szkoły bezpośrednio z rąk Pani Premier otrzymała je Katarzyna Wolska - uczennica klasy 4Ti1.

revcoll.com

Uroczystość rozdania stypendiów odbyła się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Stypendium jest przyznawane uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując najwyższą średnią ocen w danej szkole ponadgimnazjalnej, w której nauka kończy się maturą. Może też zostać ono przyznane osobie, która wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie i uzyskuje w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych przynajmniej dobre.

Stypendystce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!