Zespół Szkół Elektronicznych

im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu

Technik programista
Uczniowie, którzy podejmą naukę na nowym kierunku oferowanym przez Zespół Szkół i Elektronicznych, zdobędą wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne z kwalifikacji zawodowych w zakresie projektowania baz danych i stron internetowych oraz programowania i testowania aplikacji.
TECHNIK INFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie technik informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania oraz eksploatacji komputera i urządzeń peryferyjnych, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, administrowania tymi sieciami, projektowania baz danych i administrowania bazami danych, tworzenia stron www i aplikacji internetowych, administrowania tymi stronami i aplikacjami.
TECHNIK AUTOMATYK
Automatyka to dziedzina techniki i nauki, która zajmuje się zagadnieniami sterowania różnorodnymi procesami, głównie technologicznymi i przemysłowymi (zwykle bez udziału lub z ograniczonym udziałem człowieka).
TECHNIK MECHATRONIK
Podejmując naukę w zawodzie mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania układów automatyki przemysłowej, montowania urządzeń precyzyjnych, uruchamiania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych, obsługiwania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych.
TECHNIK ELEKTRONIK
Podejmując naukę w zawodzie technik elektronik uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: instalowania oraz konserwowania urządzeń elektronicznych, użytkowania urządzeń elektronicznych, naprawy urządzeń elektronicznych.
TECHNIK TELEINFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie teleinformatyk informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: uruchamiania i utrzymania terminali i przyłączy abonenckich, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, montowania i eksploatacji systemów transmisyjnych, instalowania i eksploatacji systemów komutacyjnych,administrowania sieciami teleinformatycznymi.
Microsoft Imagine Premium
W ramach programu Microsoft Imagine Premium (d. DreamSpark Premium), w którym uczestniczy Zespół Szkół Elektronicznych w Radomiu, uczniowie i pracownicy mają bezpłatny dostęp do oprogramowania firmy Microsoft: systemy operacyjne Windows, Visual Studio, SQL Server, aplikacje Access, Project i Visio oraz biblioteka MSDN. Dystrybucja oprogramowania i kodów licencyjnych w ramach tej licencji jest realizowana w oparciu o elektroniczny serwis "ELMS WebStore for Microsoft Imagine.
DATA NR LEKCJI NAUCZYCIEL NIEOBECNY KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
7.12 2 LI 2TE2 P. Czarnecka za l.5 piątek 11.12
  3   4TE1 P. Kalbarczyk zajęcia z całą klasą.
  0-3 PP 3TI2 Po ½ gr. p. Pirosza zajmą się p. Wach i p. Zwierzchowska.
  2 KT 3TE2 p. M. Stępień za l.1 środa 9.12
  3   4TT p. M. Wyszyńska za l. 5 wtorek 15.12
  4   4TT Czytelnia
  6   2TI2 Zajęcia zostają odwołane.
  3 OR 1TTI p. M. Kwiecień za l. 6 wtorek 8.12
  4   3TT p. B. Chrząszcz za l .1 poniedziałek 7.12
  6   2TE1 Zajęcia zostają odwołane.
  7   1TI3 p. K. Solecka za l. 8 poniedziałek 7.12
  0-1 KU 1TE2 Zajęcia grupy p. Kuczyńskiego zostają odwołane.
  2   2TE2 P. Czarnecka za l.5 piątek 11.12
  3-6 MY 3TE2 Po ½ grupy p. Makowskiego zajmą się p. P. Kozłowski i p. A. Nowocień.
  7-10   4TE1 Po ½ grupy p. Makowskiego zajmą się p. Chrzan i p. Nagrodzka.
  0 KJ 4TI2 p. Kalita zajęcia z całą klasą.
  1   2TI1 p. Kalita zajęcia z całą klasą.
  3   2TI2 p. Kalita zajęcia z całą klasą.
  4 - 5   4TI3 p. Kalita zajęcia z całą klasą.

W dniu 7.12 w godz. 8 -12 w Sali 010 odbędzie się kolejna akcja oddawania krwi. Zajęcia z Sali 010 zostają przeniesione do:

  1. Lekcja 1 klasa 2TE1 do sali 201w
  2. Lekcja 2 klasa 4TE2 do sali 215
  3. Lekcja 4 klasa 1TI3 do sali 211

revcoll.com