Zespół Szkół Elektronicznych

im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu

Technik programista
Uczniowie, którzy podejmą naukę na nowym kierunku oferowanym przez Zespół Szkół i Elektronicznych, zdobędą wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne z kwalifikacji zawodowych w zakresie projektowania baz danych i stron internetowych oraz programowania i testowania aplikacji.
TECHNIK INFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie technik informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania oraz eksploatacji komputera i urządzeń peryferyjnych, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, administrowania tymi sieciami, projektowania baz danych i administrowania bazami danych, tworzenia stron www i aplikacji internetowych, administrowania tymi stronami i aplikacjami.
TECHNIK AUTOMATYK
Automatyka to dziedzina techniki i nauki, która zajmuje się zagadnieniami sterowania różnorodnymi procesami, głównie technologicznymi i przemysłowymi (zwykle bez udziału lub z ograniczonym udziałem człowieka).
TECHNIK MECHATRONIK
Podejmując naukę w zawodzie mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania układów automatyki przemysłowej, montowania urządzeń precyzyjnych, uruchamiania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych, obsługiwania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych.
TECHNIK ELEKTRONIK
Podejmując naukę w zawodzie technik elektronik uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: instalowania oraz konserwowania urządzeń elektronicznych, użytkowania urządzeń elektronicznych, naprawy urządzeń elektronicznych.
TECHNIK TELEINFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie teleinformatyk informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: uruchamiania i utrzymania terminali i przyłączy abonenckich, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, montowania i eksploatacji systemów transmisyjnych, instalowania i eksploatacji systemów komutacyjnych,administrowania sieciami teleinformatycznymi.
Microsoft Imagine Premium
W ramach programu Microsoft Imagine Premium (d. DreamSpark Premium), w którym uczestniczy Zespół Szkół Elektronicznych w Radomiu, uczniowie i pracownicy mają bezpłatny dostęp do oprogramowania firmy Microsoft: systemy operacyjne Windows, Visual Studio, SQL Server, aplikacje Access, Project i Visio oraz biblioteka MSDN. Dystrybucja oprogramowania i kodów licencyjnych w ramach tej licencji jest realizowana w oparciu o elektroniczny serwis "ELMS WebStore for Microsoft Imagine.
DATA NR LEKCJI NAUCZYCIEL NIEOBECNY KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
22.10. 2015 3 T. Wojtas 4TE2 p. Mitak – matematyka za lek. 0 w pon. 26.10. 15 r., sala 302
czwartek 4 zwolnienie lekarskie 2TE2 p. Siekiera – eduk. dla bezp. za lek. 6 w piątek 23.10. 15 r., sala 302
  5   3TE1 p. Sokołowski – zorganizuje zajęcia
  6   3TE3 zajęcia odwołane (jęz. niemiecki z p. Czarnecką z lek. 7 odbędzie się w pon. 26.10. 15 r. na lek. 8, sala 208)
  7   3TE2 zajęcia odwołane
         
22.10. 2015 1 B. Gradzik 4TE1 p. Kostkiewicz – cała klasa
czwartek 2 zwolnienie lekarskie 4TE2 p. Kostkiewicz – cała klasa
  3   1TE1 p. Kostkiewicz – cała klasa
  4   4Ti1 p. Olas – zorganizuje zajęcia, sala 305
         
22.10. 2015 0-1 A. Stańczyk 3TE1 zajęcia odwołane
czwartek 2 zwolnienie lekarskie 1Ti2 p. Wyszyńska– zorganizuje zajęcia, sala 107
  3   2TE3 p. Sajak – zorganizuje zajęcia, sala 107
         
22.10. 2015 1 B. Czerska 2TE3 zajęcia odwołane
czwartek 2 zwolnienie lekarskie 2TE1 zajęcia odwołane
  3   2TE2 ks. Rożek – zorganizuje zajęcia, sala 304
  4   2TE1 p. Pakosz – progr. mikrokontr. za lek. 3, sala 304
  5   1TE1 p. Zielezińska –  zorganizuje zajęcia, sala 304
         
22.10. 2015 0-3 P. Pirosz 3TT p. Zwierzchowska i p. Wach – po ½  grupy
czwartek   zwolnienie lekarskie    

revcoll.com