W dn. 27.09.2018 w auli Zespołu Szkół Elektronicznych w Radomiu odbyło się Sprawozdawczo – Wyborcze zebranie Rady Rodziców. Zgodnie z Regulaminem Rady Rodziców Zespołu Szkół Elektronicznych został wybrany Przewodniczący oraz Prezydium:

L.p. imię, nazwisko funkcja
1. p. Mariusz Makowski przewodniczący
2. p. Jolanta Piotrowska-Zgorzelak zastępca przewodniczącego
3. p. Robert Nowakowski sekretarz
4. p. Marcin Nowakowski skarbnik
5. p. Elżbieta Włodarczyk członek
6. p. Renata Makaruk członek
7. p. Józef Kwiatkowski członek
8. p. Artur Nowak członek

Wszelkie wpłaty na Radę Rodziców można dokonywać w sekretariacie szkoły lub na konto:

BANK PKO S.A. O/Radom ul. Kościuszki 2