Badania

Procedura wydawania skierowań na badania dla kandydatów do szkoły.

Komisja Rekrutacyjna będzie wydawała kandydatom skierowania bezpośrednio podczas złożenia kwestionariusza osobowego. Osoby które złożą kwestionariusz osobowy w sposób elektroniczny, muszą osobiście przyjść do szkoły po skierowanie na badania.

Lista kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia zostanie opublikowana zgodnie z harmonogramem 27.07.2022r. do 15:00

Termin dostarczenia orzeczenia o braku przeciwwskazań to 27.07.2022r do godziny 15:00. Orzeczenie należy dostarczyć do komisji wraz z oryginałami świadectwa, wyników egzaminu i 3 podpisanymi zdjęciami.

Uwaga

W przypadku braku możliwości przedłożenia odpowiednio zaświadczenia lub orzeczenia, rodzic kandydata lub kandydat pełnoletni informuje o tym dyrektora szkoły  w terminie do 25 lipca do godziny 15:00 w postępowaniu uzupełniającym do 16 sierpnia 2022 r. do godz. 15.00, wskazując na przyczynę niedotrzymania terminu. Informację składa się w postaci papierowej lub elektronicznej. Zaświadczenie lub orzeczenie składa się dyrektorowi szkoły, do której uczeń został przyjęty, nie później niż do dnia 23 września 2022.

Niedostarczenie orzeczenia o wyniku badania, skutkuje skreśleniem kandydata z listy przyjętych do szkoły.

Więcej informacji o rejestracji na badanie znajdziecie poniżej:

Wykaz podmiotów gdzie można darmowo wykonać badanie: