ELEKTRONIK
Podejmując naukę w zawodzie monter elektronik uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania elementów i układów elektronicznych na płytkach drukowanych, montowania podzespołów i układów elektronicznych w urządzeniach, instalowania i konserwowania urządzeń elektronicznych.

Zapraszamy serdecznie rodziców na spotkanie w ramach programu "Cybernauci", dotyczącego bezpiecznego korzystania ze środków multimedialnych. Spotkanie odbędzie się we wtorek o godz, 15.45 w Sali 110w informacje dodatkowe można uzyskać u pedagoga p. Izabeli Kołdej i psychologa p. Ilony Banaszek.

Zgodnie z Zarządzeniem Dyrektora Szkoły z dnia 19.09.2017 r. dzień 1 czerwca 2018 roku jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

Zajęcia opiekuńcze od godziny 9.00 organizują  Pani Monika Stępień i Pan Marek Szczepanowski.