W dniach 1-2 kwietnia odbyły się w naszej szkole Dni Otwarte dla uczniów ósmych klas szkół podstawowych. Frekwencja mimo zimowej aury była ogromna. Dodatkowo w piątek w Prima Aprilis uczniowie i nauczyciele w naszej szkole wyglądali nieco inaczej: były księżniczki, księża, ministranci, czarownica, elf, brygada desantowa, lekarz, król a nawet Donald Trump. To był bardzo wesoły dzień, a dla odwiedzających miłe zaskoczenie.

W szkole oprócz tradycyjnych zajęć, bywają również takie dni, kiedy to nad nauką dominuje zabawa. Nasi potencjalni uczniowie zwiedzali w ciągu dwóch dni pracownie przedmiotów zawodowych: informatyki, automatyki, elektroniki, mechatroniki, robotyki. Poznali tajniki poszczególnych zawodów, pogawędzili z uczniami, zwiedzili zakątki szkoły i na pewno opuścili jej mury z uśmiechem. W sobotę gościliśmy również rodziców i rodzeństwo przyszłych uczniów. Odwiedzili nas również absolwenci. Tego dnia było mnóstwo rozmów z dyrekcją, uczniami i nauczycielami.

Wszyscy odwiedzający mogli obejrzeć filmiki promujące poszczególne zawody oraz szkołę, przygotowane przez uczniów.

Już teraz zapraszamy za rok do odwiedzin!