DATA | NR LEKCJI | NAUCZYCIEL NIEOBECNY | KLASA | NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY |
23.11 | 1 | K. Czarnecka | 4TT | Zajęcia zostają odwołane. |
3 | 2TE1 | p. Syta zajęcia z całą klasą. | ||
4 | 1TE1 | p. Syta zajęcia z całą klasą. | ||
5 | 3TE1 | p. Syta zajęcia z całą klasą. | ||
6 | 4TT | Zajęcia zostają odwołane | ||
7 | 3TE3 | Klasa na praktyce. | ||
1 | M. Kwiecień | 1TI1 | Czytelnia. | |
2 | 1TI3 | Czytelnia. | ||
4 | 1TI1 | p. M. Kozłowski za l.1 wtorek 24.11 | ||
5 | 1TE1 | Zajęcia zostają odwołane. | ||
6 | 1TE1 | Zajęcia zostają odwołane. | ||
7 | 2TE1 | Zajęcia zostają odwołane. | ||
8 | 2TE2 | Zajęcia zostają odwołane. | ||
9 | 2TI1 | Zajęcia zostają odwołane. |
DATA |
NR LEKCJI |
NAUCZYCIEL NIEOBECNY |
KLASA |
NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY |
20.11.2015 |
4 |
B. Czerska |
2TE3 |
p. Smolarczyk za l.7 - 20.11.2015 |
piątek |
5 |
2TE1 |
P. Siekiera za l.8 - 24.11.2015 |
|
20.11.2015 |
0-2 |
E. Miłkowska |
1TI3 |
p. Stańczyk - zajęcia z dwoma grupami. |
piątek |
3 |
3TI2 |
p. Gregorek Tabor - opieka nad klasą podczas zaplanowanego spotkania. |
|
4 |
3TI2 |
p. Popielarski zorganizuje zajęcia |
||
20.11.2015 |
0-3 |
W. Wojciechowski |
3TE3 |
Klasa na praktyce |
piątek |
||||
20.11.2015 |
2 |
I.Zaczek Hajdak |
3TI2 |
p. Mitak zorganizuje zajęcia |
piątek |
4 |
1TE2 |
Zajęcia odwołane |
|
5 |
3Z |
p. Kwiecień zorganizuje zajęcia |
||
6,7 |
3TE2 |
Zajęcia odwołane |
||
20.11.2015 |
2 |
A.Stańczyk |
2TE3 |
p. Kiełbiowski - opieka nad klasą |
piątek |
3 |
3TE2 |
p. Faliński za l. 5 - 20.11.2015 |
|
4 |
4TI2 |
p. Płokita opieka - nad klasą |
||
5,6 |
1TI2 |
Zajęcia odwołane |
||
20.11.2015 |
4 |
M. Mamczarz |
2TT |
p. Kostkiewicz - cała klasa |
piątek |
5 |
2TE3 |
p. Płokita - cała klasa |
|
6 |
1TTI |
p. Płokita - cała klasa |
||
7 |
2TE1 |
p. Płokita - cała klasa |
||
20.11.2015 |
1 |
B. Gradzik |
2TI1 |
p. Kostkiewicz - cała klasa |
piątek |
2 |
4TI3 |
p. Kostkiewicz - cała klasa |
|
3 |
1TTI |
p. Kostkiewicz - cała klasa |
||
5 |
4TE1 |
Lekcja przesunięta na l.0 20.11.2015 - p. Kostkiewicz - cała klasa |
||
20.11.2015 |
5 |
J. Stępień |
1TE2 |
Zajęcia odwołane l.6 z p. Smolarczyk przesunięta na l.8 w czwartek 26.11.2015 |
piątek |
6 |
2TE3 |
Zajęcia odwołane (l.7 przesunięta na l.4) |
|
7 |
3TI3 |
Zajęcia odwołane |
||
|
||||
20.11.2015 |
1,2 |
K. Solecka Cieloch |
1TI1 |
Dziewczęta - czytelnia, chłopcy zajęcia odwołane |
piątek |
3,4 |
4TE1 |
Zajęcia odwołane |
|
5 |
4TI3 |
p. Chrzanowska - czytelnia |
||
6 |
3TI2 |
Zajęcia odwołane |
DATA |
NR LEKCJI |
NAUCZYCIEL NIEOBECNY |
KLASA |
NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY |
19.11.2015 |
1 |
B. Czerska |
2TE3 |
Zajęcia odwołane |
czwartek |
2 |
2TE1 |
Zajęcia odwołane |
|
3 |
2TE2 |
Ks. Rożek - opieka nad klasą |
||
4 |
2TE1 |
p. Pakosz za l. 3 - 19.11.2015 |
||
5 |
1TE1 |
p. Sajak za l.7 - 23.11.2015 (kl. 3TI1 praktyka) |
||
19.11.2015 |
4 |
E. Miłkowska |
3TI2 |
p. Solecka Cieloch za l.1 - 19.11.2015 |
czwartek |
6-8 |
1TI1 |
p. Nagrodzka i p. Sokołowski po ½ klasy |
|
19.11.2015 |
1-4 |
W. Wojciechowski |
3TE2 |
Grupa p. Wojciechowskiego - zajęcia odwołane |
czwartek |
5 |
2TE1 |
p. Żukowska i p. Wiśniewski po ½ klasy |
|
6-8 |
2TE1 |
Klasa w kinie |
||
19.11.2015 |
3 |
I.Zaczek Hajdak |
3TI2 |
p. Popielarski - opieka nad klasą |
czwartek |
4 |
1TI1 |
p. Zwierzchowska - opieka nad klasą |
|
5 |
1TE2 |
p. Kwiecień za l.7 - 19.11.2015 |
||
6 |
3TE2 |
czytelnia |
||
7 |
3TI3 |
Klasa w kinie |
||
8 |
1TE1 |
Zajęcia odwołane |
||
19.11.2015 |
0,1 |
A.Stańczyk |
3TE1 |
Zajęcia odwołane |
czwartek |
2 |
1TI2 |
p. Mroczek i p. Stańczyk za l.7 - 19.11.2015 |
|
3 |
2TE3 |
p. Solecka za l.7 19.11.2015 |
||
19.11.2015 |
6 |
M. Cichawa |
4TE1 |
Zajęcia odwołane |
czwartek |
7 |
1TTI |
Grupa p. Cichawy - zajęcia odwołane |
|
8 |
2TE2 |
Klasa w kinie |
||
19.11.2015 |
6 |
J. Olas |
2TI1 |
Zajęcia odwołane |
czwartek |
7 |
2TI2 |
Klasa w kinie |
|
19.11.2015 |
6 |
A.Smolarczyk |
1TTI |
p. Kiełbiowski za l.7 19.11.2015 - zajęcia z swoją grupą, druga zajęcia odwołane |
czwartek |
7 |
1TI3 |
Zajęcia odwołane |
|
19.11.2015 |
6 |
K. Solecka Cieloch |
4TI3 |
Zajęcia odwołane |
czwartek |
||||
DATA |
NR LEKCJI |
NAUCZYCIEL NIEOBECNY |
KLASA |
NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY |
18.11.2015 |
1,2 |
B. Czerska |
1TE1 |
Zajęcia odwołane |
środa |
3 |
2TE1 |
p. P. Kozłowski - opieka nad klasa |
|
4 |
2TE2 |
p. Czarnecka - opieka nad klasą |
||
5 |
2TE3 |
p. Okrutny za l.8 18.11.2015 |
||
6 |
3Z |
czytelnia |
||
18.11.2015 |
4-6 |
E. Miłkowska |
2TI2 |
p. Kozuń i p. Marek po1/2 klasy |
środa |
||||
18.11.2015 |
4 |
W. Wojciechowski |
3TE2 |
p. J. Stępień - opieka nad klasą |
środa |
5-7 |
2TT |
p. Żukowska i p. Wiśniewski po ½ klasy |
|
18.11.2015 |
6 |
I.Zaczek Hajdak |
1TI1 |
Dziewczęta - jadalnia, chłopcy - zajęcia odwołane |
środa |
7 |
1TE2 |
Zajęcia odwołane |
|
18.11.2015 |
1 |
A.Stańczyk |
2TE3 |
Zajęcia odwołane |
środa |
2 |
3TE2 |
p. Mitak - opieka nad klasą |
|
3 |
1TI3 |
p. Okrutny za l. 7 - 18.11.2015 |
||
5,6 |
4TI2 |
Zajęcia odwołane |
DATA |
NR LEKCJI |
NAUCZYCIEL NIEOBECNY |
KLASA |
NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY |
17.11.2015 |
1 |
B. Czerska |
3Z |
p. Wieczorek za l.7 - 17.11.2015 |
wtorek |
Uwaga: klasa 3Z w dniu 17.11.2015 przychodzi na l.0 za l.6 urządzenia elekt. z p. Wieczorek |
|||
2 |
1TE1 |
p. M. Stępień za l.7 -19.11.2015 |
||
4 |
2TE1 |
p. Solecka Cieloch za l.1 - 17.11.2015 |
||
5 |
2TE2 |
p. Suwalski za l.0 - 18.11.2015 |
||
6 |
2TE3 |
Grupa, która ma WF ma zajęcia w czytelni, pozostali- zajęcia odwołane. |
||
17.11.2015 |
3-5 |
E. Miłkowska |
2TI1 |
p. Kozuń i p. Marek po ½ klasy |
wtorek |
6,7 |
2TI2 |
p. Kozłowski i p. Kozuń po ½ klasy |
|
17.11.2015 |
0-3 |
W. Wojciechowski |
3TE1 |
Grupa p. Wojciechowskiego - zajęcia odwołane |
wtorek |
||||
17.11.2015 |
1 |
B. Kostkiewicz |
1TE1 |
p. Gradzik - cała klasa |
wtorek |
2 |
2TI1 |
p. Gradzik - cała klasa |
|
3 |
2TT |
p. Mamczrz - cała klasa |
||
4 |
1TE2 |
p. Gradzik - cała klasa |
||
17.11.2015 |
2 |
I.Zaczek Hajdak |
3TI3 |
p. M. Kozłowski - opieka nad klasą |
wtorek |
3 |
3TI3 |
p. Marszałek - opieka nad klasą |
|
4 |
3TI2 |
p. Syta - opieka nad klasą |
||
5,6 |
1TE1 |
Zajęcia odwołane -l.7 edb odbędzie się na l.8 18.11.2015 |
DATA |
NR LEKCJI |
NAUCZYCIEL NIEOBECNY |
KLASA |
NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY |
16.11.2015 |
1 |
P. B. Czerska |
1TE1 |
Zajęcia zostają odwołane. |
2 |
|
1TE1 |
p. Olas za l.8 środa 18.11 |
|
3 |
|
2TE2 |
p. Łukasiewicz za l. 0 poniedziałek 16.11 |
|
|
|
|||
16.11.2015 |
4-9 |
p. W. Wojciechowski |
3Z |
Grupa p. Wojciechowskiego - zajęcia odwołane |
|
|
|||
16.11.2015 |
2,3 |
p. E. Miłkowska |
2TI1 |
p. Sokołowski i p. Kozłowski po ½ klasy |
4-6 |
|
1TI2 |
p. Nagrodzka i p. Sokołowski po ½ klasy |
DATA |
NR LEKCJI |
NAUCZYCIEL NIEOBECNY |
KLASA |
NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY |
13.11.2015 |
1 |
J. Rożek |
1TI2 |
Zajęcia odwołane |
piątek |
2 |
2TE2 |
p. Mitak - opieka nad klasą |
|
3 |
3TE1 |
p. Wojtas za l. 1 - 13.11.2015 |
||
4 |
3TI3 |
p. Płokita - opieka nad klasą |
||
5 |
1TI1 |
p. Kwiecień - lekcja wdż |
||
13.11.2015 |
0-3 |
M. Chrzan |
4TE2 |
Grupa p. Chrzana - zajęcia odwołane |
piątek |
||||
13.11.2015 |
0-3 |
M. Nagrodzka |
4TE2 |
Grupa p. Nagrodzkiej - zajęcia odwołane |
piątek |
4-7 |
3TE1 |
p. Barszcz i p. Wiśniewski po ½ klasy |
|
13.11.2015 |
4 |
B. Czerska |
2TE3 |
p. Smolarczyk za l. 7 - 13.11.2015 |
piątek |
5 |
2TE1 |
czytelnia |
|
13.11.2015 |
0-1 |
J. Kiełbiowski |
3TI2 |
Grupa p. Kiełbiowskiego - zajęcia odwołane |
piątek |
3-4 |
3Z |
p. Kalita - cała klasa |
|
5 |
4TI2 |
p. Kalita - cała klasa |
||
13.11.2015 |
0,2,3 |
A.Wieczorek |
1TE2 |
Klasa na wycieczce przedmiotowej |
piątek |
1 |
3Z |
Zajęcia odwołane |
|
W piątek 13.11.2015 r. klasa 1TE2 pod opieką wychowawczyni idzie na wycieczkę przedmiotową do ITiE w Radomiu. Klasa wraca na lekcję 4 - matematykę do szkoły.
DATA | NR LEKCJI | NAUCZYCIEL NIEOBECNY | KLASA | NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY |
12.11.2015 | 1 | J. Rożek | 1TI2 | Zajęcia odwołane |
czwartek | 2 | 3TI3 | Zajęcia odwołane | |
4 | 3TE1 | p. A. Sańczyk za l.0 - 12.11.2015 | ||
12.11.2015 | 0-4 | M. Chrzan | 4TT | p. Zalewski - cała klasa |
czwartek |
Zostały ogłoszone wstępne wyniki kolejnej edycji Konkursu na innowacje techniczne dotyczące rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich organizowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży w Warszawie. Wśród wyróżnionych oraz zakwalifikowanych do finału Konkursu znalazły się tym razem 2 zespoły uczniów naszej szkoły: