Dnia 11 marca 2019 r odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Fizyczny " EUREKA". Wzięło w nim udział 89 uczniów z różnych klas i poziomów. Teraz możemy poszczycić się wynikami:

I. Wyróżnienie Szkoły na szczeblu krajowym - 5 miejsce ;

1. dyplom " w uznaniu za wyróżniające wyniki",

2. dyplom " w uznaniu za upowszechnianie wiedzy i aktywności".

II. Indywidualnie: 1. Albert Kwieciński z kl. 4Ti1- laureat wyróżnienia na szczeblu krajowym,

2. Jakub lidak z kl. 2Ti3 - za bardzo dobry wynik

3. 50 -ciu uczniom przyznano " dyplomy wyróżnienia" Dla wszystkich uczestników konkursu, sukces przełożył się na zasłużone oceny z przedmiotu.

W uzupełnieniu dodam, że 25 marca, 36 uczniów wzięło też udział w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym "LWIĄTKO". Myślę, że w następnych latach powrócimy do sukcesów z lat poprzednich, gdzie od 2008 r. byli prawie co roku w naszej szkole uczniowie wyróżniani w wielu konkursach fizycznych.

Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom konkursów fizycznych, opiekunom i zazngażowanym w sprawne przeprowadzenie konkursów

Życzę udanego wakacyjnego wypoczynku: szkolny organizator konkursu