Zespół Szkół Elektronicznych

im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu

Technik programista
Uczniowie, którzy podejmą naukę na nowym kierunku oferowanym przez Zespół Szkół i Elektronicznych, zdobędą wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne z kwalifikacji zawodowych w zakresie projektowania baz danych i stron internetowych oraz programowania i testowania aplikacji.
TECHNIK INFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie technik informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania oraz eksploatacji komputera i urządzeń peryferyjnych, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, administrowania tymi sieciami, projektowania baz danych i administrowania bazami danych, tworzenia stron www i aplikacji internetowych, administrowania tymi stronami i aplikacjami.
TECHNIK AUTOMATYK
Automatyka to dziedzina techniki i nauki, która zajmuje się zagadnieniami sterowania różnorodnymi procesami, głównie technologicznymi i przemysłowymi (zwykle bez udziału lub z ograniczonym udziałem człowieka).
TECHNIK MECHATRONIK
Podejmując naukę w zawodzie mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania układów automatyki przemysłowej, montowania urządzeń precyzyjnych, uruchamiania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych, obsługiwania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych.
TECHNIK ELEKTRONIK
Podejmując naukę w zawodzie technik elektronik uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: instalowania oraz konserwowania urządzeń elektronicznych, użytkowania urządzeń elektronicznych, naprawy urządzeń elektronicznych.
TECHNIK TELEINFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie teleinformatyk informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: uruchamiania i utrzymania terminali i przyłączy abonenckich, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, montowania i eksploatacji systemów transmisyjnych, instalowania i eksploatacji systemów komutacyjnych,administrowania sieciami teleinformatycznymi.
Microsoft Imagine Premium
W ramach programu Microsoft Imagine Premium (d. DreamSpark Premium), w którym uczestniczy Zespół Szkół Elektronicznych w Radomiu, uczniowie i pracownicy mają bezpłatny dostęp do oprogramowania firmy Microsoft: systemy operacyjne Windows, Visual Studio, SQL Server, aplikacje Access, Project i Visio oraz biblioteka MSDN. Dystrybucja oprogramowania i kodów licencyjnych w ramach tej licencji jest realizowana w oparciu o elektroniczny serwis "ELMS WebStore for Microsoft Imagine.

 

DATA NR LEKCJI NAUCZYCIEL NIEOBECNY KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
3.12 0-4 CH 4TT p. Zalewski zajęcia z całą klasą.
  6 LI 4TE1 Zajęcia zostają odwołane.
  7   1TTI p. Kiełbiowski zajęcia z całą klasą.
  8   2TE2 Zajęcia zostają odwołane.
  0-3 PP 3TT Po ½ gr p. Pirosza zajmą się                 p. Zwierzchowska i p. Wach
  2-3 UP 1TI3 p. Dasiewicz zajęcia z całą klasą.

 

 

revcoll.com

DATA NR LEKCJI NAUCZYCIEL NIEOBECNY KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
2.12 0-3 CH 4TE1 Zajęcia zostają odwołane.
  4   4TT Czytelnia.
  5-8   4TT Wyjście na spektakl do Resursy Obywatelskiej
  9   2TT Zajęcia zostają odwołane.
  6 LI 2TE2 Gr. p. Cichawy zajęcia zostają odwołane.
  7-8   dz4 Zajęcia zostają odwołane.
  0-3 PP 3TI3 Zajęcia zostają odwołane.
  6 KT 2TI1 Zajęcia zostają odwołane.
  7   3TE2 Wyjście na spektakl do Resursy Obywatelskiej
  5-6 AS 4TI2 Wyjście na spektakl do Resursy Obywatelskiej
  5 ŁU 2TE2 Gr. p. Kuczyńskiego czeka w czytelni na w-f.
  6   3TT Zajęcia zostają odwołane.
  5-7 KO 3TE1 Wyjście na spektakl do Resursy Obywatelskiej
  5-7 AN 3TE1 Wyjście na spektakl do Resursy Obywatelskiej
  6 OR 2TE3 Wyjście na spektakl do Resursy Obywatelskiej
  7   1TI3 Zajęcia zostają odwołane.
  8   2TE3 Wyjście na spektakl do Resursy Obywatelskiej

         

O godz. 11.30 klasy:4TE1, 4TE2, 4TI2, 4TT, 3TE1, 3TE2 i 2TE3 wychodzą do Resursy Obywatelskiej na Spektakl Narodowego Teatru Edukacji we Wrocławiu – Wokulski.

revcoll.com

Miło mi poinformować, że właśnie rozpoczął się kolejny coroczny Turniej Mikołajkowy w Piłce Siatkowej.

Organizatorami tej imprezy są M. Kalita i J. Kiełbiowski.

Przypominam, iż triumfatorami zeszłorocznego turnieju byli uczniowie p. B Czerskiej z klasy 1TE1 (dziś klasa 2TE1 - jest zaliczana do ścisłego grona faworytów - ale, że jest to sport więc wszystko jest możliwe).

Czytaj więcej...

 

DATA NR LEKCJI NAUCZYCIEL NIEOBECNY KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
1.12 0-3 CH 4TE2 Gr. p. CH zaopiekuje się p. Nagrodzka.
  0 LI 1TTI Zajęcia zostają odwołane.
  1   4TE1 p. Kalbarczyk zajmie się gr. p. LI
  4   2TE2 p. Kalbarczyk – zajęcia z wychowawcą.
  4-5 PP   p. M. Kozłowski zajęcia z całą klasą.

 

 

revcoll.com

Po raz kolejny Elektronik w czołówce szkół z województwa mazowieckiego w Rankingu IT Szkoły. Dziękujemy wszystkim za aktywność i zapraszamy do dalszej działalności w ramach IT Szkoły. Przypominamy jednocześnie, że tylko do 4 grudnia (do piątku) można nadsyłać prace na konkurs Magia Świąt.

Udział w konkursie to nie tylko szansa na zdobycie nagród ale dobra okazja do poprawienia pozycji szkoły w rankingu.

Szczegóły konkursu na stronie http://it-szkola.edu.pl/kong

revcoll.com

DATA NR LEKCJI NAUCZYCIEL NIEOBECNY KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
30.11 0-4 CH 2TT Zajęcia zostają odwołane.
  7-10   4TE1 Zajęcia zostają odwołane.
  5 AB 1TI1 Klasa na wykładzie.
  6   4TI3 p. K. Siekiera zaopiekuje się klasą.
  7   1TI1 Klasa na wykładzie.
  2 LI 2TE2 Gr. p. LI zaopiekuje się p. Kuczyński.
  3   4TE1 Gr. p. LI zaopiekuje się p. Kalbarczyk.

 

O godz. 11.30 klasa 1TI1 wychodzi na wykład „Propaganda antysemityzmu w III Rzeszy” zorganizowany przez Radomski Klub Środowisk Twórczych-Łaźnia.

revcoll.com

DATA   NR LEKCJI   NAUCZYCIEL NIEOBECNY   KLASA   NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY  
27.11   5   K. Czarnecka   2TE2   p. Syta zajęcia z całą klasą.  
  6     2TI2   p. Siekira za l. 7 piątek 27.11.2015
 
  3   K. Zielezińska   4TI3   p. Okoń zajęcia z całą klasą.  
  4     1TI2   p. Okoń zajęcia z całą klasą.  
  5     2TI1   p. Okoń zajęcia z całą klasą.  
  6     2TI2   p. Siekiera za l. 7 piątek 27.11
 
  0-3   M. Nagrodzka   4TE2   Po ½ gr. p. Nagrodzkiej zajmą się       p. Makowski i p.  Chrzan.      
  4-7     3TE1   Po ½ gr. p. Nagrodzkiej zajmą się       p. Barszcz i p. Wiśniewski.      
  0   M. Cichawa   Dz4   Zajęcia zostają odwołane.  
  1     1TTi   Zajęcia zostają odwołane.  
  4     2TE2   p. Siekiera za l. 6 piatek 27.11  
  3-4   Michał Kalita   3z   p. Kiełbiowski zajęcia z całą klasą.  

revcoll.com

DATA   NR LEKCJI   NAUCZYCIEL NIEOBECNY   KLASA   NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY  
26.11   5   K. Czarnecka   3TE2   p. Syta zajęcia z całą klasą.  
  6     4TI2   Zajęcia zostają odwołane.  
  7     3TE3   Klasa na praktyce.  
  3   K. Zielezińska   2TT   p. Syta zajęcia z całą klasą.  
  4     1TI3   p. Syta zajęcia z całą klasą.  
  5     3TI2   p. Okoń zajęcia z całą klasą.  
  6     4TI2   Zajęcia zostają odwołane.  
  6-8   M. Nagrodzka   1TI1   Po ½ gr. p. Nagrodzkiej zajmą się       p. Miłkowska i p. Sokołowski  
  6   R. Kotowicz   1TI2   p. M. Kalita zajęcia z całą klasą.  

revcoll.com