Terminy zajęć z języka niemieckiego w ramach projektu „Przez kształcenie do sukcesu”
listopad 2017 r.
prowadząca/y: mgr Ewa Chylicka
Gr.1 SALA NR GODZINA (OD - DO) LICZBA GODZIN
14 listopad 119w 14.20 - 19.00 6
21 listopad 119w 14.20 - 19.00 6
28 listopad 119w 14.20 - 19.00 6
Gr.2 SALA NR GODZINA (OD - DO) LICZBA GODZIN
16 listopad 119w 14.20 - 19.00 6
23 listopad 119w 14.20 - 19.00 6
30 listopad 119w 14.20 - 19.00 6
Lista osób zakwalifikowanych na Zajęcia z programowania, które złożyły oryginały wymaganych dokumentów oraz potwierdziły wolę uczestniczenia w Projekcie w ramach peojektu "Przez kształcenie do sukcesu" oraz nazwiska nauczycieli, którzy prowadzą w/w zajęcia z uczniami:
Gr. 1 p. Izabela Kowalczyk
LP. Nazwisko i imię ucznia Klasa
1. Pawlak Bartłomiej 2TTI
2. Kowalczyk Franciszek 2TI4
3. Firlej Bartłomiej 2TTI
4. Kacprzak Arkadiusz 2TTI
5. Wróbel Adam 2TTI
6. Holewiński Marcel 2TTI
Gr. 2 p. Izabela Kowalczyk
LP. Nazwisko i imię ucznia Klasa
7. Kord Jakub 1TM1
8. Rudny Adam 1TM1
9. Maj Krzysztof 1TM1
10. Zawadzki Jakub 1TM1
11. Makowski Adam 1TM1
12. Pawlaczyk Katarzyna 1TM1
Gr. 3 p. Łukasz Rylski
LP. Nazwisko i imię ucznia Klasa
1. Celej Jakub 1TI2
2. Rudzki Maciej 1TI2
3. Wrona Bartosz 1TI2
4. Sulis Jakub 1TI2
5. Fituch Konrad 1TI3
6. Niewiadomski Leszek 1TM1
Gr. 4 p. ŁukaszRylski
LP. Nazwisko i imię ucznia Klasa
1. Siek Antoni 1TI3
2. Wesołowski Filip 1TI3
3. Tkaczyk Mateusz 1TI3
4. Kociński Emil 1TI3
5. Dulewicz Jarosław 1TI3
6. Gielniowski Jakub 1TI3
Gr. 5 p. Artur Nowocień
LP. Nazwisko i imię ucznia Klasa
1. Czyż Łukasz 2TI1
2. Gapczyński Bartłomiej 2TI1
3. Kwarciany Kacper 2TI1
4. Kalita Karol 2TI4
5. Wołczyński Eliasz 1TTI
6. Zgorzelak Jakub 1TTI
Gr. 6 p. Edyta Miłkowska
LP. Nazwisko i imię ucznia Klasa
7. Ziętek Piotr 1TI3
8. Pająk Maciej 1TI3
9. Nowosiński Dawid 1TI3
10. Chojnacki Dawid 1TI3
11. Matysiak Jakub 1TI3
12. Wojcieszak Piotr 1TI3
Informacje o terminach zajęć można uzyskać u nauczycieli prowadzących zajęcia.
Pozostałe informacje dotyczące projektu udziela Sławek Sokołowski s. 314
Komunikat
Pragniemy poinformować iż Turniej Towarzyski w piłkę siatkową z okacji obchodów 50 lecia szkoły rozegrany będzie nie na sali Czarnych Radom a w sali gimnastycznej III Liceum Ogólnokształcące im. płk. Dionizego Czachowskiego Traugutta 44. Termin pozostaje bez zmian 14.10.2017r godzina 10:00 wejście na obiekt 11:00 pierwszy gwizdek.
Serdecznie zapraszamy!!
OGŁOSZENIE
W dniu 13.10.2017r. o godz. 9.00 na sali gimnastycznej odbędzie się uroczysta akademia z Okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Zajęcia w tym dniu odbywać się będą wg. poniższego wykazu:
Terminy zajęć z języka niemieckiego w ramach projektu „Przez kształcenie do sukcesu” październik 2017 r. prowadząca/y: mgr Ewa Chylicka Gr.1 SALA NR GODZINA (OD - DO) LICZBA GODZIN 03 październik 119w 14.20 - 18.15 5 10 październik 119w 14.20 - 18.15 5 17 październik 119w 14.20 - 18.15 5 Gr.2 SALA NR GODZINA (OD - DO) LICZBA GODZIN 05 październik 119w 14.20 - 18.15 5 12 październik 119w 14.20 - 18.15 5 19 październik 119w 14.20 - 18.15 5