Zespół Szkół Elektronicznych

im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu

Technik programista
Uczniowie, którzy podejmą naukę na nowym kierunku oferowanym przez Zespół Szkół i Elektronicznych, zdobędą wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne z kwalifikacji zawodowych w zakresie projektowania baz danych i stron internetowych oraz programowania i testowania aplikacji.
TECHNIK INFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie technik informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania oraz eksploatacji komputera i urządzeń peryferyjnych, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, administrowania tymi sieciami, projektowania baz danych i administrowania bazami danych, tworzenia stron www i aplikacji internetowych, administrowania tymi stronami i aplikacjami.
TECHNIK AUTOMATYK
Automatyka to dziedzina techniki i nauki, która zajmuje się zagadnieniami sterowania różnorodnymi procesami, głównie technologicznymi i przemysłowymi (zwykle bez udziału lub z ograniczonym udziałem człowieka).
TECHNIK MECHATRONIK
Podejmując naukę w zawodzie mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania układów automatyki przemysłowej, montowania urządzeń precyzyjnych, uruchamiania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych, obsługiwania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych.
TECHNIK ELEKTRONIK
Podejmując naukę w zawodzie technik elektronik uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: instalowania oraz konserwowania urządzeń elektronicznych, użytkowania urządzeń elektronicznych, naprawy urządzeń elektronicznych.

Dzień 3.12.2018r. w godzinach 16.30 – 17.30 jest dniem otwartym dla rodziców.

Dla zainteresowanych rodziców dyżur będą pełnić funkcjonariusze Straży Miejskiej w w/w godzinach w Sali 216

W DNIU 12.10.2018R. O GODZ 11.30 NA SALI GIMNASTYCZNEJ ODBĘDZIE SIĘ UROCZYSTA AKADEMIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ WEZMĄ W NIEJ UDZIAŁ NASTĘPUJACE KLASY WRAZ Z NAUCZYCIELAMI Z KTÓRYMI AKTUALNIE MAJĄ LEKCJE 2TE1, 1TM, 3TI4, 2TI1, 2TI4, 3TI1, 3TTI.

POZOSTAŁE KLASY WYSŁUCHAJĄ TRANSMISJI W   SALACH LEKCYJNYCH. W TYM DNIU ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ ZGODNIE Z PLANEM.

 

ZAPROSZENIE DLA RODZICÓW, NAUCZYCIELI Zapraszamy na wykład dnia 17.10.2018 r. (środa) o godz. 16.30 „Cyberprzemoc i zagrożenia płynące z mediów” Wykład poprowadzi mgr Monika Bąbolewska – pedagog Wstęp wolny Osoby zainteresowane mogą uzyskać zaświadczenie o udziale w wykładzie.

Miejsce wykładu Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 w Radomiu
26-600 Radom, ul.Główna 3
tel. (48)331-45-10

Prezydium Rady Rodziców zaprasza wszystkich rodziców oraz uczniów zainteresowanych życiem  społeczności szkolnej, na otwarte spotkania w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz. 17:30. Spotkania odbywać się będą cyklicznie w sali 102. Jeśli frekwencja będzie większa niż pojemność sali, przewodniczący przeniesie spotkanie do auli szkolnej.

 

Serdecznie zapraszamy

 

Skład Prezydium Rady Rodziców:

pan Mariusz Makowski - Przewodniczący
pani Jolanta Piotrowska - Zgorzelak - Zastępca Przewodniczącego
pan Robert Nowakowski - Sekretarz
pan Marcin Nowakowski - Skarbnik
pani Elżbieta Włodarczyk - Członek
pani Renata Makaruk - Członek
pan Józef Kwiatkowski - Członek
pan Artur Nowak - Członek

 

 

 

Zapraszamy serdecznie rodziców na spotkanie w ramach programu "Cybernauci", dotyczącego bezpiecznego korzystania ze środków multimedialnych. Spotkanie odbędzie się we wtorek o godz, 15.45 w Sali 110w informacje dodatkowe można uzyskać u pedagoga p. Izabeli Kołdej i psychologa p. Ilony Banaszek.