Zespół Szkół Elektronicznych

im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu

Technik programista
Uczniowie, którzy podejmą naukę na nowym kierunku oferowanym przez Zespół Szkół i Elektronicznych, zdobędą wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne z kwalifikacji zawodowych w zakresie projektowania baz danych i stron internetowych oraz programowania i testowania aplikacji.
TECHNIK INFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie technik informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania oraz eksploatacji komputera i urządzeń peryferyjnych, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, administrowania tymi sieciami, projektowania baz danych i administrowania bazami danych, tworzenia stron www i aplikacji internetowych, administrowania tymi stronami i aplikacjami.
TECHNIK AUTOMATYK
Automatyka to dziedzina techniki i nauki, która zajmuje się zagadnieniami sterowania różnorodnymi procesami, głównie technologicznymi i przemysłowymi (zwykle bez udziału lub z ograniczonym udziałem człowieka).
TECHNIK MECHATRONIK
Podejmując naukę w zawodzie mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania układów automatyki przemysłowej, montowania urządzeń precyzyjnych, uruchamiania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych, obsługiwania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych.
TECHNIK ELEKTRONIK
Podejmując naukę w zawodzie technik elektronik uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: instalowania oraz konserwowania urządzeń elektronicznych, użytkowania urządzeń elektronicznych, naprawy urządzeń elektronicznych.

Deklarację przystąpienia do poprawy egzaminu należy przesłać do Pani Krystyny Dasiewicz do dnia 24 marca 2020 roku w formacie PDF.

Temat wiadomości:
Poprawa egzaminu kwalifikacja nazwisko imię

np:

poprawa_egzaminu_E14_Kowalski_Jan.pdf

Szanowni Państwo,
Dyrekcja ZSE informuje, że w dniu 11 marca 2020 roku lekcje odbywają się wg. następującego porządku:
0. 7:10-7:55
1. 8:00-8:45
2. 8:50-9:35
3. 9:40-10:25
4. 10:30-11:15
Długa przerwa w tym dniu trwa 30 minut do godziny 11:45. Pozostałe zajęcia odbywają się według normalnego porządku. Wychowawców prosimy o przekazanie informacji uczniom, a nauczycieli prosimy o punktualne rozpoczęcie zajęć zgodnie z zamieszczonym porządkiem.