W ramach Technikum szkoła kształci w następujących zawodach:

• technik automatyk - 1 oddział
  • technik elektronik - 1 oddział
  • technik informatyk - 2 oddziały
  • technik mechatronik - 1 oddziału
  • technik programista - 1 oddział
  • technik robotyk - 1 oddział

W zawodzie technik informatyk realizowane są kwalifikacje:

• INF.02 Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych
  • INF.03 Tworzenie i administrowanie stronami i aplikacjami internetowymi oraz bazami danych

W zawodzie technik robotyk realizowane są kwalifikacje:

• ELM.07 Montaż, uruchamianie i obsługa systemów robotyki
  • ELM.08 Eksploatacja i programowanie systemów robotyki

W zawodzie technik elektronik realizowane są kwalifikacje:

• ELM.02 Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych
  • ELM.05 Eksploatacja urządzeń elektronicznych

W zawodzie technik mechatronik realizowane są kwalifikacje:

• ELM.03 Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych
  • ELM.06 Eksploatacja i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych

W zawodzie technik automatyk realizowane są kwalifikacje:

• ELM.01 Montaż, uruchamianie i obsługiwanie układów automatyki przemysłowej
  • ELM.04 Eksploatacja układów automatyki przemysłowej

W zawodzie technik programista realizowane są kwalifikacje:

• INF.04 Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji

Przedmiot rozszerzony we wszystkich zawodach to matematyka

Profil szkoły

Liczba oddziałów

Liczebność oddziału

Technik automatyk

Technik elektronik

Technik informatyk

2

60

Technik mechatronik

Technik robotyk

Suma

7

210

Komisja Rekrutacyjna pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 - do 15:00 w sali 7W (czytelnia) warsztaty

Serdecznie zapraszamy.

Dostarczanie dokumentów

Wydrukowany z Komputerowego Systemu Rekrutacji oswiatawradomiu.pl wniosek podpisany przez kandydata i Rodziców (prawnych opiekunów). W przypadku zaznaczenia jednego lub więcej kryteriów ex-aequo należy dostarczyć do szkoły pierwszego wyboru dokumenty potwierdzające spełnienie tego kryterium. Papierowy wniosek należy dostarczyć do komisji rekrutacyjnej która mieści się w sali 7W w części warsztatowej szkoły. Wniosek wraz z dokumentami można złożyć elektronicznie wykorzystując podpis kwalifikowany. Ewentualne konsultacje udziela się wyłącznie telefonicznie 48 3448116 wew. 2008 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..