W dniu 03.09.2018r odbędzie się inauguracja roku szkolnego 2018/2019 i  uroczystość otwarcia boiska szkolnego. O godz.10.00 odbędzie się msza św. w kościele M. B. Królowej Świata (ul. Grzybowska 22) natomiast dalsze uroczystości o godz. 11.30 w siedzibie szkoły.

Bardzo proszę wychowawców klas 2, 3 i 4 wytypowali po 10 osób z klasy które będą reprezentować szkołę podczas uroczystości 3 września tj. na mszy świętej o godz. 10.00 i na Sali gimnastycznej o godz. 11.30.

Uwaga!

Opiekę nad tymi osobami w kościele pełnią wychowawcy zaś na sali gimnastycznej przydzieleni nauczyciele wg poniższego przydziału.

Przydział opiekunów klas na uroczystości do sali gimnastycznej

Nazwisko i imię

2TE1