Elektronik jako zwycięzca XIII Olimpiady Młodzieży jest gospodarzem rozgrywek szkół średnich siatkówki chłopców. W dniach od 06.11.2017r do 17.11.2017r. w sali gimnastycznej ZSElektronicznych odbywały się rozgrywki XIV ROM w piłce siatkowej chłopców. Startowało 19 radomskich szkół średnich podzielonych na 6 grup eliminacyjnych.

• ZS Elektronicznych

• ZSS i Hotelarskich
  • III LO
  • ZSZ Hubal

Do półfinałów awansowali zwycięzcy z każdej grupy. W grupach grano systemem każdy z każdym. W zawodach nie mogli uczestniczyć zawodnicy z aktualną licencją PZPS.

W drugim etapie zagrają:

Grupa G : ZSelektronicznych, IV LO, ZSSamochodowych.

Grupa H : ZSTechnicznych, V LO, ZSZ Hubal.

Dalsze rozgrywki odbędą się na wiosnę 2018r. również w naszej szkole. Reprezentanci Elektronika to: Bańcer Przemysław, Pożyczka Maciej, Wrzesień Adrian, Żyła Jędrzej, Oskar Kalbarczyk, klasa 4TE1,Szatan Arkadiusz klasa 3TE2, Siara Kamil, Kupidura Mateusz klasa 2TI3, Prasek Aleksander klasa 2TE1, Sowa Stanisław klasa 1TAE, Gorczyca Maksymilian, Babut Tomasz klasa 1TTI, Gospodarczyk Piotr klasa 3TE2, Kołodziej Adam klasa 3TE1 Odpowiedzialnym z ramienia SZS za przeprowadzenie zawodów jest mgr Jerzy Kuczyński.