Dnia 2 października został zorganizowany wyjazd integracyjny klas pierwszych. Uczniowie wraz z opiekunami pojechali do Królewskich Źródełek. Dobrze, że pogoda w tym dniu była typowo wakacyjna, ponieważ impreza rozpoczęła się rajdem edukacyjnym po lesie w towarzystwie przewodnika, p. Bogusława. Uczestnicy maszerowali 3 kilometry uważnie obserwując otoczenie.

W trakcie wędrówki musieli szukać odpowiedzi na pytania przygotowane przez organizatorów.

Kiedy rajd dobiegł końca, uczniowie ochoczo zaangażowali się w konkursy i zabawy integracyjne. Rywalizowali ze sobą w konkurencjach takich jak mini INO, zbijak czy bieg w workach.  Imprezę zakończono wspólnym pieczeniem kiełbasy i rozmowami przy ognisku.

Kierownik wycieczki: Izabela Kołdej.

Organizatorzy: Ilona Banaszek, Katarzyna Solecka - Cieloch, Zbigniew Matyga.

W rajdzie udział wzięły klasy

• 1te1 - wychowawca Wojciech Wojciechowski
  • 1tea - wychowawca Artur Nowocień