BUDOWA BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO PRZY ZESPOLE SZKÓŁ ELEKTRONICZNYCH!

oraz modernizacja obiektów sportowych w zaprzyjaźnionej SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 6

POTRZEBUJEMY PAŃSTWA GŁOSÓW!

Aby zagłosować na stronie: konsultacje.radom.pl należy założyć konto lub zalogować się. Nasz projekt znajduje się w OBSZARZE V pod nr 13 - PRZYZNAJ 3 PUNKTY, zagłosuj także na SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ NR 6 W RADOMIU OBSZAR IV pod nr 6. - PRZYZNAJ 3 PUNKTY, ONI GŁOSUJĄ NA NAS!!!

JEŚLI NIE MASZ KONTA: ZAŁÓŻ JE NA STRONIE https://konsultacje.radom.pl KLIKAJĄC REJESTRACJA WYPEŁNIJ WSZYSTKIE POLA NA PODANY PRZEZ CIEBIE ADRES E-MAIL OTRZYMASZ LINK AKTYWACYJNY !! TRZEBA SPRAWDZIĆ SPAM !! Po potwierdzeniu rejestracji, Twoje dane osobowe przejdą etap weryfikacji, następnie po pozytywnej weryfikacji konto zostanie aktywowane, informacja o tym zostanie wysłana na podany w rejestracji adres e-mail. Osoby małoletnie muszą wraz z rejestracją wypełnić i przesłać oświadczenie podpisane przez rodziców w sprawie przetwarzania danych osobowych.

Czas oczekiwania na aktywowanie konta: w godzinach pracy urzędu: 10-20min. poza godzinami pracy urzędu: po godzinie 8:00 następnego dnia PO AKTYWACJI KONTA PONOWNIE WEJDŹ PONOWNIE NA STRONĘ https://konsultacje.radom.pl ZALOGUJ SIĘ I ZAGŁOSUJ NA NASZ PROJEKT W OBSZARZE V pod nr 13. - PRZYZNAJ 3 PUNKTY oraz na projekt naszej zaprzyjaźnionej SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 W RADOMIU - OBSZAR IV pod nr 6. - PRZYZNAJ 3 PUNKTY CZAS TRWANIA GŁOSOWANIA DO 14 CZERWCA B.R. I TYLKO DLA MIESZKAŃCÓW RADOMIA DZIĘKUJEMY ZA ODDANE GŁOSY!

Obecne obiekty sportowe przy Z.S. Elektronicznych powstały w latach 80 i od tej pory nie były modernizowane. A co się z tym wiąże nie spełniają wymagań użytkowników.

Nasi uczniowie uzyskują bardzo wysokie wyniki w nauce, a szkoła co roku plasuje się w ścisłej czołówce w ogólnopolskim rankingu szkół średnich Perspektywy. Dodatkowo w radomskiej sportowej rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych kolejny rok stajemy na podium. Uwzględniając trudne warunki obiektów sportowych jest to WYJĄTKOWE OSIĄGNIĘCIE…

Budowa kompleksu pozwoli połączyć wysoki poziom nauczania z jeszcze lepszymi wynikami sportowymi naszych podopiecznych oraz zachęci ich, a także mieszkańców pobliskich osiedli do aktywnego spędzania czasu wolnego.

Na terenie osiedla nie znajduje się żaden podobny obiekt o tak dużej funkcjonalności. Jego budowa poszerzy bazę rekreacyjną dla mieszkańców i przyczyni się do lepszej integracji środowisk lokalnych.

Rejestracja w systemie

Głosowanie na projekt