Zapisy uczniów na dodatkowe zajęcia specjalistyczne, w roku szkolnym 2016/2017, 2017/2018 w ramach projektu „Inteligentne specjalizacje motorem rozwoju lokalnego rynku pracy” W roku szkolnym 2016/2017, 2017/2018 w ramach współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej Projektu „Inteligentne specjalizacje motorem rozwoju lokalnego rynku pracy” prowadzone będą dodatkowe zajęcia specjalistyczne z określonym limitem miejsc dla uczestników:

• Eksploatacja urządzeń elektrycznych SEP 1kV – 160 uczniów,
  • Programowanie sterowników PLC SIEMENS S7 1200 – 18 uczniów,
  • Instalacja i eksploatacja systemów telewizyjnych i telekomunikacyjnych – 18 uczniów,
  • Instalacja i eksploatacja systemów alarmowych, domofonowych oraz kontroli dostępu – 18 uczniów
  • CCNA Routing & Switching cz.I - CISCO droga do profesjonalnej informatyki – 15 uczniów,
  • CCNA Routing & Switching cz.II - CISCO droga do profesjonalnej informatyki – 15 uczniów,
  • NDG Linux I i II - CISCO droga do profesjonalnej informatyki – 30 uczniów,

Aby wziąć udział w zajęciach należy zadeklarować swój udział poprzez wpisanie się, w terminie do 22.03.2017r. na listę uczestników a następnie dostarczyć wypełnione i podpisane następujące dokumenty /w przypadku uczniów niepełnoletnich dokumenty wypełniają i podpisują rodzice lub opiekunowie prawni – inna wersja dokumentu/:

1. Formularz zgłoszeniowy do projektu /wersja dla uczniów pełnoletnich lub niepełnoletnich/

2. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

3. Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie

Zapisy na listy uczestników zajęć dokonują następujący nauczyciele:

• Eksploatacja urządzeń elektrycznych SEP 1kV – Maciej Szykowny
  • Programowanie sterowników PLC SIEMENS S7 1200 – Marcin Makowski
  • Instalacja i eksploatacja systemów telewizyjnych i telekomunikacyjnych – Artur Nowocień
  • Instalacja i eksploatacja systemów alarmowych, domofonowych oraz kontroli dostępu – Krzysztof Bażyński
  • CCNA Routing & Switching cz.I - CISCO droga do profesjonalnej informatyki – Tomasz Marek,
  • CCNA Routing & Switching cz.II - CISCO droga do profesjonalnej informatyki – Tomasz Marek,
  • NDG Linux I i II - CISCO droga do profesjonalnej – Tomasz Marek.

Dokumenty dostępne będą do pobrania w Sekretariacie szkoły. Wypełnione i podpisane dokumenty, co jest warunkiem zakwalifikowania się do projektu, należy dostarczyć do p. Tomasza Marka s. 202w. Podczas rekrutacji uwzględnione będą kolejność zgłoszeń oraz spełnienie kryteriów wymienionych w regulaminie projektu. Dodatkowe informacje można uzyskać u p. Tomasza Marka.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie.