WYKAZ ZADAJĄCYCH - CZĘŚĆ PRAKTYCZNA
351203 - Technik informatyk
Kwalifikacja: E.14
Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami
data 25-01-2017 godz. 16:00
sala: 108w
Lp. | Nazwisko i imię |
1. |
Gębka Damian |
2. |
Jaśkiewicz Maciej Konrad |
3. |
Jurkowski Maciej Kamil |
4. |
Kundys Tomasz |
5. |
Ługowski Michał |
6. |
Mąkosa Kamil |
7. |
Mędrek Kewin Kacper |
8. |
Michalski Jakub |
9. |
Pajączkowski Patryk Grzegorz |
10. |
Pożyczka Damian |
data 25-01-2017 godz. 16:00
sala: 111w
Lp. | Nazwisko i imię |
1. |
Adach Szymon |
2. |
Puk Bartłomiej |
3. |
Seweryn Łukasz |
4. |
Sułkowski Maciej |
5. |
Szulc Cezary |
6. |
Ślifirczyk Damian Patryk |
7. |
Tęcza Michał Stanisław |
8. |
Wójcik Piotr |
9. |
Ziółek Rafał Jakub |
10. |
Ziółkowski Dawid Rafał |
data 25-01-2017 godz. 16:00
sala: 113
Lp. | Nazwisko i imię |
1. |
Adamczyk Damian |
2. |
Barcikowski Maciej Krzysztof |
3. |
Bolek Piotr Kamil |
4. |
Bonasewicz Krystian |
5. |
Dobosz Patryk Grzegorz |
6. |
Grodecki Jędrzej Michał |
7. |
Gumiński Kacper |
8. |
Jamrozy Mateusz Jan |
9. |
Jurczak Radosław Bartłomiej |
10. |
Korycki Paweł Tomasz |
data 25-01-2017 godz. 16:00
sala: 308
Lp. | Nazwisko i imię |
1. |
Kowalczyk Karolina |
2. |
Kowalczyk Piotr Andrzej |
3. |
Krzywiec Hubert |
4. |
Kutkiewicz Szymon Wojciech |
5. |
Lesiak Michał Piotr |
6. |
Małecka Wiktoria Ewa |
7. |
Michalczewski Michał |
8. |
Niewiarowski Krzysztof Jan |
9. |
Nowak Mateusz Cezary |
10. |
Olejarz Marcin Paweł |
data 25-01-2017 godz. 16:00
sala: 310
Lp. | Nazwisko i imię |
1. |
Pająk Kacper |
2. |
Pij Marcin Piotr |
3. |
Plewiński Daniel Piotr |
4. |
Rzeźnik Mateusz Hubert |
5. |
Sobol Bartosz Patryk |
6. |
Tomczyk Jakub Piotr |
7. |
Tuzimek Daniel Szymon |
8. |
Warchoł Julita |
9. |
Woźniak Bartłomiej |
10. |
Wójcik Kamil |
data 25-01-2017 godz. 16:00
sala: 313
Lp. | Nazwisko i imię |
1. |
Banasik Norbert |
2. |
Bąk Adrian Karol |
3. |
Ciciora Adrian |
4. |
Czajkowski Jan Tomasz |
5. |
Czerwiński Daniel |
6. |
Dębicki Grzegorz |
7. |
Dopierała Kacper |
8. |
Duchnik Krzysztof |
9. |
Ferens Paweł |
10. |
Ziętek Magdalena Maria |
data 26-01-2017 godz. 16:00
sala: 113
Lp. | Nazwisko i imię |
1. |
Błaszczyk Eryk |
2. |
Bondarowicz Wiktor Jan |
3. |
Borkowski Adam |
4. |
Brzeziński Dawid |
5. |
Delikat Patryk Jakub |
6. |
Głogowski Arkadiusz Kacper |
7. |
Goliński Kamil |
8. |
Gorczyca Dawid Michał |
9. |
Gregorczyk Kacper |
10. |
Jagieła Konrad Michał |
data 26-01-2017 godz. 16:00
sala: 310
Lp. | Nazwisko i imię |
1. |
Kobylarczyk Marek Krzysztof |
2. |
Kozera Artur Albert |
3. |
Kozyra Eryk |
4. |
Kramarski Sebastian |
5. |
Makulski Mateusz Andrzej |
6. |
Natorski Kamil Mateusz |
7. |
Okrój Mateusz Wojciech |
8. |
Pluskwa Bartosz |
9. |
Płachta Mateusz |
10. |
Radosz Mateusz Aleksander |
data 26-01-2017 godz. 16:00
sala: 313
Lp. | Nazwisko i imię |
1. |
Dubiński Cezary |
2. |
Rylski Michał |
3. |
Stankowski Mikołaj |
4. |
Szymański Bartłomiej |
5. |
Świtka Konrad |
6. |
Wierzbicki Filip |
7. |
Wietrak Mateusz |