Dyżury nauczycieli odbywają się w okienkach, przed lekcjami lub po lekcjach.
W podanych godzinach rodzice mogą kontaktować się z nauczycielami.
Nazwisko, imię |
Dzień | godzina |
Barszcz Brzegorz | poniedziałek | 8.55-940 |
Bażyński Krzysztof | ||
Chrzan Marcin | ||
Chrzanowska Anna | ||
Chrząszcz Barbara | czwartek | 9.50-10.35 |
Chylicka Ewa | ||
Czarnecka Karolina | środa | 10.35-10.45 |
Czerska Barbara | ||
Dasiewicz Krystyna | ||
Drab Agnieszka | ||
Faliński Wiesław | ||
Linowska Ilona | ||
Gradzik Beata | ||
Gregorek-Tabor Aneta | ||
Kalbarczyk Jarosław | ||
Kalita Michał | ||
Kiełbiowski Jakub | ||
Kołdej Izabela | ||
Kostkiewicz Barbara | środa | 10.45-11.30 |
Kotowicz Radosław | ||
Kowalczyk Izabela | piątek | 12.40-13.25 |
Kozłowski Paweł | wtorek | 9.50-10.35 |
Kozłowski Marek | środa | 10.45-11.30 |
Kuczyński Jerzy | ||
Kwiecień Milena | ||
Linowska Ilona | poniedziałek | 10.45-11.30 |
Majewska-Bazinga Małgorzata | środa | 14.20 |
Makowski Marcin | ||
Mamczarz Maria | czwartek | 14.30-15.15 |
Marek Tomek | ||
Marszełek Julia |
poniedziałek |
9.50-10.35 |
Matyga Zbigniew |
wtorek środa |
13.25-13.35 15.15-15.25 |
Miłkowska Edyta | wtorek | 9.40-10.35 |
Mitak Eliza | piątek | 9.50-10.35 |
Nagrodzka Małgorzata | wtorek | 11.30-11.45 |
Nowocień Artur | poniedziałek | 10.45-11.30 |
Okoń Mariola | poniedziałek | 11.30-12.25 |
Okrutny Robert | ||
Olas Jolanta | środa | 10.45-11.30 |
Pakosz Artur | środa | 9.50-10.35 |
Pietrzak-Marek Urszula | ||
Pirosz Paweł | ||
Piwowarczyk-Tkaczyk Małgorzata | ||
Puchalska Katarzyna | ||
Sajak Dariusz | środa | 10.45-11.30 |
Smolarczyk Agnieszka | ||
Sokołowski Sławomir | środa | 10.35-11.30 |
Solecka-Cieloch Katarzyna | piątek | 9.50-10.35 |
Stańczyk Aneta | ||
Stańczyk Marcin | ||
Stępień Monika | ||
Stępień Joanna | wtorek | 9.50-10.35 |
Suwalski Tomasz | ||
Syta Sylwia | piątek | 11.45-12.30 |
Szczepanowski Marek | ||
Wach Paweł | ||
Marszałek Julia | ||
Wiśniewski Witold | ||
Wojciechowski Wojciech | ||
Wojtas Tomasz | piątek | 8.55-9.40 |
Wosion Zbigniew | ||
Wyszyńska Monika | środa | 11.45-12.30 |
Zaczek-Hajdak Irena | ||
Żukowska Hanna | ||
Kośka Tomasz | ||
Cichawa Malgorzata | ||
Rozek Jarosław | ||
Kozuń Jacek | ||
Rylski Łukasz | poniedziałek | 12.40-13.25 |
Solecka Katarzyna | wtorek | 10.45-11.30 |
Siekiera Katarzyna | środa | 11.45-12.30 |
Kozuń Jacek | ||
Płokita Kamila | ||
Zielezińska Karolina | czwartek | 11.45-12.30 |
Zwierzchowska Magdalena | ||
Zalewski Sławomir | czwartek | 12.40-13.25 |
Popieralski Wojciech | ||
Wieczorek Anna | poniedziałek | 10.45-11.30 |
Pedagog szkolny (pokój nr 222 telefon 34 481 16 wew 1222) dostępny jest dla uczniów i opiekunów według poniższego harmonogramu:
- poniedziałek 7.30-12.30
- wtorek 7.30-13.30
- środa 7.30-13.00
- czwartek 15.00-17.00
- piątek 7.30-11.00
Psycholog szkolny (pokój nr 222 telefon 34 481 16 wew 1222) dostępny jest dla uczniów i opiekunów według poniższego harmonogramu:
- poniedziałek 12.00-16.00
- wtorek 14.00-18.00
- środa 11.30-15.30
- czwartek 7.30-11.30
- ptiątek 11.00- 15.00