Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Królowej Świata w Radomiu (kościół przy ulicy Grzybowskiej)

2-4 marca 2016 Prowadzący: ks. Edward Kąkol dla młodzieży Elektronika

Środa 2 marca 2016r

• 10:00 nabożeństwo Słowa Bożego - o. Rekolekcjonista (sala gimnastyczna w szkole)
  • 11:00 Spotkanie i koncert - świadectwo rapera Łukasza Wieczorka "Wiecznego" (sala gimnastyczna w szkole)
  • 12:00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej z Krzyżem Światowych Dni Młodzieży (rozpoczęcie przed szkołą, a zakończenie w kościele przy ul. Grzybowskiej)
  • 19:00 Spotkanie modlitewne (kościół)

Czwartek 3 marca 2016r

• 10:00 Nabożeństwo Słowa Bożego - o. Rekolekcjonista (sala gimnastyczna w szkole)
  • 11:00 Konferencja ks. prof. Sławomir Płusy "Współczesne zagrożenia życia duchowego" (sala gimnastyczna w szkole)
  • 12:00 Procesja różańcowa z Ikoną Matki Bożej Światowych Dni Młodzieży (rozpoczęcie przed szkołą, a zakończenie w kościele przy ul. Grzybowskiej)
  • 19:00 Spotkanie modlitewne (kościół)

Piątek 4 marca 2016r

• 10:00 Możliwość spowiedzi rekolekyjnej (kościół przy ul. Grzybowskiej)
  • 11:00 Msza św. dla młodzieży z grona pedagogicznego Zespołu Szkół Elektronicznych (kokściół przy ul. Grzybowskiej)
  • 19:00 Spotkanie modlitewne (adoracja krzyża - kościół), zakończenie rekolekcji (kościół)