Zespół Szkół Elektronicznych

im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu

Technik programista
Uczniowie, którzy podejmą naukę na nowym kierunku oferowanym przez Zespół Szkół i Elektronicznych, zdobędą wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne z kwalifikacji zawodowych w zakresie projektowania baz danych i stron internetowych oraz programowania i testowania aplikacji.
TECHNIK INFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie technik informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania oraz eksploatacji komputera i urządzeń peryferyjnych, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, administrowania tymi sieciami, projektowania baz danych i administrowania bazami danych, tworzenia stron www i aplikacji internetowych, administrowania tymi stronami i aplikacjami.
TECHNIK AUTOMATYK
Automatyka to dziedzina techniki i nauki, która zajmuje się zagadnieniami sterowania różnorodnymi procesami, głównie technologicznymi i przemysłowymi (zwykle bez udziału lub z ograniczonym udziałem człowieka).
TECHNIK MECHATRONIK
Podejmując naukę w zawodzie mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania układów automatyki przemysłowej, montowania urządzeń precyzyjnych, uruchamiania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych, obsługiwania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych.
TECHNIK ELEKTRONIK
Podejmując naukę w zawodzie technik elektronik uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: instalowania oraz konserwowania urządzeń elektronicznych, użytkowania urządzeń elektronicznych, naprawy urządzeń elektronicznych.
TECHNIK TELEINFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie teleinformatyk informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: uruchamiania i utrzymania terminali i przyłączy abonenckich, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, montowania i eksploatacji systemów transmisyjnych, instalowania i eksploatacji systemów komutacyjnych,administrowania sieciami teleinformatycznymi.
Microsoft Imagine Premium
W ramach programu Microsoft Imagine Premium (d. DreamSpark Premium), w którym uczestniczy Zespół Szkół Elektronicznych w Radomiu, uczniowie i pracownicy mają bezpłatny dostęp do oprogramowania firmy Microsoft: systemy operacyjne Windows, Visual Studio, SQL Server, aplikacje Access, Project i Visio oraz biblioteka MSDN. Dystrybucja oprogramowania i kodów licencyjnych w ramach tej licencji jest realizowana w oparciu o elektroniczny serwis "ELMS WebStore for Microsoft Imagine.

Szanowni Państwo

19 czerwca o godzinie 12.00 rozpocznie się finał konkursu pt. „Kocham Cię szkoło, czyli 7 pytań do…”

Konkurs ma na celu promocję naszego miasta oraz Zintegrowanego Systemu Zarządzania Oświatą, patronat honorowy nad konkursem przyjął Pan Prezydent Radosław Witkowski. W finale, który odbędzie się w Zespole Szkół Muzycznych w Sali koncertowej o palmę zwycięstwa z zakresu wiedzy ogólnej, wiedzy o Radomiu oraz o ZSZO będą rywalizować przedstawiciele naszych placówek:

revcoll.com

  1. Przedszkole Publiczne nr 14
  2. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34
  3. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23
  4. Publiczne Gimnazjum nr 11
  5. Zespół Szkół Plastycznych – Liceum plastyczne
  6. Zespół Szkół Budowlanych
  7. Publiczne Gimnazjum nr 10

Serdecznie zapraszam wszystkich Państwa: dyrektorów, nauczycieli, pracowników naszej oświaty oraz uczniów i ich rodziców do udziału w tej zabawie/imprezie w charakterze publiczności. Ponieważ dla publiczności też są przewidziane atrakcyjne nagrody wprowadziliśmy rejestrację elektroniczną na udział w naszym konkursie.

Rejestracja dla publiczności https://konkursoswiatawradomiu.webdev.pl/

Dziękuję Państwu za wszelką okazaną pomoc.