W dniu 17 maja 2022 roku klasa 1P1, 1P2 uczestniczyła w prezentacji firmy MASTERDEV w ramach programu P-TECH. Spotkanie poprowadził dyrektor firmy Pan Rafał Łęcki na temat: „Tworzenia oprogramowania dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta z wykorzystaniem systemów CRM oraz B2B ”.

Uczniowie zostali zapoznani z zakresem działalności firmy MASTERDEV, na który składają się: projektowanie i realizacja aplikacji systemów dedykowanych dla klienta, systemy do zarządzania przedsiębiorstwem oraz organizacją zorientowaną na swoich klientach w osiąganiu ich celów, poprzez dostarczanie oprogramowania opartego o filozofii ERPONE. Uczniowie dowiedzieli się, co to jest system ERPONE CRM oraz oprogramowanie ERPONE B2B.

Pan Dyrektor podkreślił, że domeną firmy jest pozyskiwanie wykwalifikowanych programistów którzy będą tworzyć wysokiej jakości oprogramowanie. Zainspirował uczniów do dalszego rozwoju w kierunku nauki programowania oraz wskazał kilka rad aby uzyskać sukces w tej dziedzinie. Spotkanie wzbudziło duże zainteresowanie wśród uczniów.