Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów images/garfika_artykuly/2021_2022/2022_05_20_poznaj_polske oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Uczniowie klasy 3TE postanowili odpocząć na zakończenie roku szkolnego w ciszy, spokoju i na łonie natury... i to jakiej!!! W dniach 6-8.06. 2022 r chłopcy pojechali na wycieczkę do Zakopanego w towarzystwie 3 opiekunów: p. Krystyny Dasiewicz, p.Wojciecha Wojciechowskiego i wychowawcy p.Hanny Żukowskiej.

Dwa intensywne dni "wspinaczkowe" na Wielki Kopieniec i Czarny Staw Gąsienicowy, to dwie długie, fantastyczne wędrówki, zapierające dech w piersiach widoki, w świetnej atmosferze i przy pięknej pogodzie. Każdy dzień kończył się nagrodą - czasem wolnym na Krupówkach i pobytem w Termach Chochołowskich. Niestety trzeciego dnia pogoda spłatała figla - lało jak z cebra od samego rana - a w planach była Energylandia. Była to nasza pierwsza, ale jakże udana wycieczka.

{gallery rows=3 cols=5 width=150 height=250}images/garfika_artykuly/2021_2022/2022_05_20_poznaj_polske{/gallery}