Zespół Szkół Elektronicznych

im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu

Technik programista
Uczniowie, którzy podejmą naukę na nowym kierunku oferowanym przez Zespół Szkół i Elektronicznych, zdobędą wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne z kwalifikacji zawodowych w zakresie projektowania baz danych i stron internetowych oraz programowania i testowania aplikacji.
TECHNIK INFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie technik informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania oraz eksploatacji komputera i urządzeń peryferyjnych, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, administrowania tymi sieciami, projektowania baz danych i administrowania bazami danych, tworzenia stron www i aplikacji internetowych, administrowania tymi stronami i aplikacjami.
TECHNIK AUTOMATYK
Automatyka to dziedzina techniki i nauki, która zajmuje się zagadnieniami sterowania różnorodnymi procesami, głównie technologicznymi i przemysłowymi (zwykle bez udziału lub z ograniczonym udziałem człowieka).
TECHNIK MECHATRONIK
Podejmując naukę w zawodzie mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania układów automatyki przemysłowej, montowania urządzeń precyzyjnych, uruchamiania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych, obsługiwania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych.
TECHNIK ELEKTRONIK
Podejmując naukę w zawodzie technik elektronik uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: instalowania oraz konserwowania urządzeń elektronicznych, użytkowania urządzeń elektronicznych, naprawy urządzeń elektronicznych.
TECHNIK TELEINFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie teleinformatyk informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: uruchamiania i utrzymania terminali i przyłączy abonenckich, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, montowania i eksploatacji systemów transmisyjnych, instalowania i eksploatacji systemów komutacyjnych,administrowania sieciami teleinformatycznymi.
Microsoft Imagine Premium
W ramach programu Microsoft Imagine Premium (d. DreamSpark Premium), w którym uczestniczy Zespół Szkół Elektronicznych w Radomiu, uczniowie i pracownicy mają bezpłatny dostęp do oprogramowania firmy Microsoft: systemy operacyjne Windows, Visual Studio, SQL Server, aplikacje Access, Project i Visio oraz biblioteka MSDN. Dystrybucja oprogramowania i kodów licencyjnych w ramach tej licencji jest realizowana w oparciu o elektroniczny serwis "ELMS WebStore for Microsoft Imagine.
Jest nam miło poinformować, że w dniu 23.05 uczniowie naszej szkoły, wywalczyli Mistrzostwo Radomia w indywidualnych zawodach w Lekkiej Atletyce. Było to historyczne zwycięstwo, po raz pierwszy elektronik znalazł się na najwyższym podium detronizując Zespół Szkół Technicznych i Szkoły Mundurowe Feniks.
Opiekunami zawodników są: Jakub K. Paweł Z. Jare K.
 
1 miejsce sztafeta 4×100m Kartasiński, Mital, Boćkowski, Łupkowski.
100m - miejsce 1 Łupkowski, 3 miejsce Kartasiński
200m - miejsce 2 Mital
400m - miejsce 2 Błasiński,
skok w dal- miejsce 2 Maj,
Pchnięcie kulą - miejsce 1 lwmański
Rzut oszczepem - miejsce 2 Leśniewski, miejsce 3 Gromski
 
Reprezentanci:
1 Błasiński Tomasz (1E)
2 Mital Damian (1E)
3 Witczak Jakub (1E)
4 Kaca Wojciech (1I2)
5 Leśniewski Miłosz (1I2)
6 Farbiś Kacper
7 Boćkowski Kacper (1M)
8 Gutkowski Mikołaj (1M)
9 Łupkowski Jan (1M)
10 Pieczeniak Nikodem (1M)
11 Kacprzak Jakub (1P1)
12 Mucha Patryk (1P1)
13 Maj Kacper (2I2)
14 Rybiński Bartłomiej (2I2)
15 Tokarski Miłosz (2I2)
16 Walczak Hubert (2I2)
17 Iwański Kuba (2P2)
18 Kartasiński Jakub (2P2)
19 Kołacki Arkadiusz (2P2)
20 Mieszczakowski Igor (2P2)
21 Skwira Piotr (2T)
22 Farbiś Kacper (2T)
23 Skwira Piotr (2T)
24 Sułowski Damian (2T)
25 Trafisz Antoni (3A)
26 Sulima Maciej (3P)
27 Izmański Oskar
28 Kacprzak Jan (2I2)
Gratulujemy sukcesu i wytrwałości!