Wczoraj w naszej szkole zakończyły się zmagania szkół ponadpodstawowych w piłce siatkowej chłopców. Zespół Szkół Elektronicznych był organizatorem zawodów, do których zgłosiło się 15 szkół. Z pięciu grup eliminacyjnych do finału awansowały następujące szkoły: V LO, VI LO, III LO, Zespół Szkół Budowlanych i Zespół Szkół Elektronicznych.

Finałom towarzyszyła gorąca atmosfera przy kulturalnym dopingu uczniów naszej szkoły. Rozgrywki zakończyły się następującymi wynikami: VI LO – ZSBudowlanych – 2:0 ZSElektronicznych – III LO 2:0 V LO –VI LO - 2:1 III LO – ZSBudowlanych - 0:2 VI LO – ZSElektronicznych - 2:1 V LO – III LO - 2:0 ZSElektronicznych - ZSBudowlanych – 2:0 ZSElektronicznych – V LO - 1:2 III LO – VI LO – 2:0 V LO – ZSBudowlanych – 2:0

I miejsce zajęli chłopcy z V LO, których trenerem jest Arkadiusz Sawiczyński. II Miejsce zajęli uczniowie naszej szkoły pod czujnym okiem trenera Katarzyny Skórkiewicz i Michała Kality. III Miejsce zajęli uczniowie VI LO wraz z trenerkami Beatą Chodnikiewicz i Anną Adamczyk – Czyż. IV miejsce przewagą tylko jednego punktu zdobyli uczniowie III LO prowadzeni przez małżeństwo trenerów Marioli i Krzysztofa Jaskulskich. V miejsce zdobył Zespół szkół Budowlanych razem z trenerem Markiem Szczygielskim.

Uroczyste zakończenie zawodów uświetnił swoją obecnością pan dyrektor Konrad Witkowski, który wręczył zwycięzcom puchary, medale i dyplomy. Sędziami zawodów byli Arkadiusz Bialik i Mateusz Kiliszek

Skład reprezentacji naszej szkoły:

1. Kacper Jesionek

2. Mateusz Kiliszek