Zespół Szkół Elektronicznych

im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu

Technik programista
Uczniowie, którzy podejmą naukę na nowym kierunku oferowanym przez Zespół Szkół i Elektronicznych, zdobędą wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne z kwalifikacji zawodowych w zakresie projektowania baz danych i stron internetowych oraz programowania i testowania aplikacji.
TECHNIK INFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie technik informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania oraz eksploatacji komputera i urządzeń peryferyjnych, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, administrowania tymi sieciami, projektowania baz danych i administrowania bazami danych, tworzenia stron www i aplikacji internetowych, administrowania tymi stronami i aplikacjami.
TECHNIK AUTOMATYK
Automatyka to dziedzina techniki i nauki, która zajmuje się zagadnieniami sterowania różnorodnymi procesami, głównie technologicznymi i przemysłowymi (zwykle bez udziału lub z ograniczonym udziałem człowieka).
TECHNIK MECHATRONIK
Podejmując naukę w zawodzie mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania układów automatyki przemysłowej, montowania urządzeń precyzyjnych, uruchamiania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych, obsługiwania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych.
TECHNIK ELEKTRONIK
Podejmując naukę w zawodzie technik elektronik uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: instalowania oraz konserwowania urządzeń elektronicznych, użytkowania urządzeń elektronicznych, naprawy urządzeń elektronicznych.
TECHNIK TELEINFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie teleinformatyk informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: uruchamiania i utrzymania terminali i przyłączy abonenckich, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, montowania i eksploatacji systemów transmisyjnych, instalowania i eksploatacji systemów komutacyjnych,administrowania sieciami teleinformatycznymi.
Microsoft Imagine Premium
W ramach programu Microsoft Imagine Premium (d. DreamSpark Premium), w którym uczestniczy Zespół Szkół Elektronicznych w Radomiu, uczniowie i pracownicy mają bezpłatny dostęp do oprogramowania firmy Microsoft: systemy operacyjne Windows, Visual Studio, SQL Server, aplikacje Access, Project i Visio oraz biblioteka MSDN. Dystrybucja oprogramowania i kodów licencyjnych w ramach tej licencji jest realizowana w oparciu o elektroniczny serwis "ELMS WebStore for Microsoft Imagine.
DATA NR LEKCJI NAUCZYCIEL NIEOBECNY KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
02.09 0-1 Z. Wosion 1TT1 Zajęcia zostają odwołane.
  2-3 Z. Wosion 2TE3 p. J. Kuczyński zajęcia z całą klasą.
  4-5 Z. Wosion 1TI1 p. J. Kuczyński zajęcia z całą klasą.

revcoll.com

24 czerwca 2015 roku w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbyło się uroczyste spotkanie Laureatów trzech edycji Konkursu na innowacje dotyczące rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich zorganizowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży. Naszą szkołę reprezentowali Laureaci II edycji Konkursu:

revcoll.com

Czytaj więcej...

26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015. Uczniowie wyróżniający się w nauce, sporcie, działalności na rzecz szkoły i środowiska otrzymali z rąk dyrektora szkoły p. Radosława Kotowicza nagrody rzeczowe i wyróżnienia.

Podczas uroczystosci zakończenia roku byli obecni przedstawiciele firm współpracujących z naszą szkołą.

revcoll.com

Czytaj więcej...

Dnia 23.05.2015 odbyło się w naszej szkole niecodzienne wydarzenie. Niecodzienne albowiem po raz pierwszy w historii Zespołu Szkół Elektronicznych uczniowie, rodzice, nauczyciele, zaproszeni goście i wszyscy inni zainteresowani dobrą zabawą i licznymi atrakcjami spotkali się na Festynie Zespołu Szkół Elektronicznych.

revcoll.com

Czytaj więcej...

Dnia 10 październia 2014 r. odbyłą się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystośc miała miejsce na sali gimnastycznej, na której zebrała się część uczniów. Pozostali mogli oglądać ją w salach lekcyjnych dzięki transmisji telewizyjnej. Pan dyrektor po uroczystym przywitaniu gości z zagranicy, rozdał nauczycielom dyplomy i nagrody z podziękowaniami za pracę. Po krótkim wstępie rozpoczęło się przedstawienie, które zostało przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Składało się z krótkich skeczy, przedstawiających znane wszyskim bajki. Występ był bardzo zabawny i wszystkim się spodobał.

 

DATA NR LEKCJI NAUCZYCIEL NIEOBECNY KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
21.12 2 LI 2TE2 p. Kuczyński zajęcia z całą klasą.
  3   4TE1 Zajęcia gr. p. Cichawy zostają odwołane.
  0 ZA 1TI1 Zajęcia zostają odwołane.
  1   3TE2 Zajęcia zostają odwołane.
  1 SM 1TI2 Zajęcia gr. p. Wyszyńskiej zostają odwołane.
  2   2TI2 p. Ciszewska zajęcia z całą klasą.
  3   3TI1 p. Ciszewska zajęcia z całą klasą.
  4   1TI3 p. Mamczarz zajęcia z całą klasą.
  4-6 MP 1TI2 Po ½ gr. p. Nagrodzkiej zajmą się      p. Miłkowska i p. Sokołowski.
  7-10   4TE1 Po ½ gr. p. Nagrodzkiej zajmą się        p. Makowski i p. Chrzan.

 

 

revcoll.com