Zespół Szkół Elektronicznych

im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu

Technik programista
Uczniowie, którzy podejmą naukę na nowym kierunku oferowanym przez Zespół Szkół i Elektronicznych, zdobędą wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne z kwalifikacji zawodowych w zakresie projektowania baz danych i stron internetowych oraz programowania i testowania aplikacji.
TECHNIK INFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie technik informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania oraz eksploatacji komputera i urządzeń peryferyjnych, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, administrowania tymi sieciami, projektowania baz danych i administrowania bazami danych, tworzenia stron www i aplikacji internetowych, administrowania tymi stronami i aplikacjami.
TECHNIK AUTOMATYK
Automatyka to dziedzina techniki i nauki, która zajmuje się zagadnieniami sterowania różnorodnymi procesami, głównie technologicznymi i przemysłowymi (zwykle bez udziału lub z ograniczonym udziałem człowieka).
TECHNIK MECHATRONIK
Podejmując naukę w zawodzie mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania układów automatyki przemysłowej, montowania urządzeń precyzyjnych, uruchamiania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych, obsługiwania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych.
TECHNIK ELEKTRONIK
Podejmując naukę w zawodzie technik elektronik uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: instalowania oraz konserwowania urządzeń elektronicznych, użytkowania urządzeń elektronicznych, naprawy urządzeń elektronicznych.
TECHNIK TELEINFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie teleinformatyk informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: uruchamiania i utrzymania terminali i przyłączy abonenckich, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, montowania i eksploatacji systemów transmisyjnych, instalowania i eksploatacji systemów komutacyjnych,administrowania sieciami teleinformatycznymi.
Microsoft Imagine Premium
W ramach programu Microsoft Imagine Premium (d. DreamSpark Premium), w którym uczestniczy Zespół Szkół Elektronicznych w Radomiu, uczniowie i pracownicy mają bezpłatny dostęp do oprogramowania firmy Microsoft: systemy operacyjne Windows, Visual Studio, SQL Server, aplikacje Access, Project i Visio oraz biblioteka MSDN. Dystrybucja oprogramowania i kodów licencyjnych w ramach tej licencji jest realizowana w oparciu o elektroniczny serwis "ELMS WebStore for Microsoft Imagine.

Zgodnie z zarządzeniem Dyrektora Szkoły od dnia 29.05.2021 wszystkie klasy wracają do nauki stacjonarnej.

Link do nowego planu

Nowy plan do piątku jest dostępny tylko pod tym linkiem.

zgodnie z zarządzeniem Dyrektora Szkoły klasy 1A i 1M od 15 lutego 2021r. jeden dzień w tygodniu odbywają zajęcia stacjonarnie w szkole - są to zajęcia praktyczne.
W szkole obowiązują dotychczasowe regulaminy bhp związane z COVID-19 oraz  obowiązek osłony ust i nosa na zajęciach praktycznych, dezynfekcji rąk przed korzystaniem ze sprzętu, urządzeń i maszyn.

Klasy rozpoczynają te zajęcia zgodnie z planem zajęć:
Klasa 1A czwartek 7.10
Klasa 1M wtorek 7.10

Prosze o zapoznanie się z planem lekcji http://www.plan.elektronik.edu.pl/

Zgodnie z zarządzeniem Dyrektora Szkoły klasy drugie i trzecie od 1 lutego 2021r.  odbywają zajęcia stacjonarnie w szkole - są to zajęcia praktyczne (pracownie).
W szkole obowiązują dotychczasowe regulaminy bhp związane z COVID-19 oraz  obowiązek osłony ust i nosa na zajęciach praktycznych, dezynfekcji rąk przed korzystaniem ze sprzętu, urządzeń i maszyn.
Nr sali przy danej jednostce lekcyjnej oznacza zajęcia stacjonarne, @ oznacza zajęcia online.

Prosze o zapoznanie się z planem lekcji http://www.plan.elektronik.edu.pl/

 

Od dnia 19.01.2021 obowiązuje nowy plan lekcji. Wybrane zajęcia w klasach trzecich będą prowadzone stacjonarnie. Brak symbolu "@" przy wybranej lekcji oznacza zajęcia stacjonarne w szkole. Proszę o zapoznanie się z nowym planem lekcji.

 

Od dnia 16.11.2020 obowiązuje nowy plan lekcji. Wybrane zającia w klasach 4TE1, 4TM1, 4TM2, 4TT będą prowadzone stacjonarnie. Brak symbolu "@" przy wybranej lekcji oznacza zajęcia stacjonarne w szkole. Proszę o zapoznanie się z nowym planem lekcji. Drobne zmiany w planie mogą też pojawić się w innych klasach.

Zasady ze strefy czerwonej zostały rozciągnięte na całą Polskę od soboty 24 października 2020 r w związku z tym plan lekcji uległ modyfikacji,

Zapraszamy do zapoznania się z nową wersją planu lekcji obowiązującego od dnia 26.10.2020r.

Zapraszamy do zapoznania się z nową wersją planu.  Plan obowiązuje od dnia 19.10.2020r.

Onaczenie "@" zamiast sali lekcji oznacza nauczanie zdalne.