Marzec przywitał Nas dosyć wiosenna aurą. W wielu instytucjach jest to czas planowania wydarzeń na nadchodzącę miesiące tak też jest i w Naszej szkole. W związku z powyższym zapraszamy wszystkich chętnych uczniów i uczennice zainteresowanych motoryzacją, mechaniką oraz bezpieczeństwem w ruchu drogowym do zapisania się do nowo powstałego koła motoryzacyjnego przy Zespole Szkół Elektronicznych. W planach zajęcia dodatkowe umożliwiające między innymi zdobycie wiedzy i umiejętności

przydatnych w zdobyciu różnych kategorii prawa jazdy oraz doskonalenie swoich umiejętności, udział i możliwość współtworzenia imprez odbywających się w Radomskim Automobilklubie, umożliwienie pozyskania dodatkowych uprawnień a przede wszystkim ma to być czas spędzony w miłym gronie i na świeżym powietrzu połączony ze zdobyciem praktycznej wiedzy wykorzystywanej każdego dnia.

Serdecznie zapraszamy!!
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Panem Marcinem Weselskim przez dziennik elektroniczny Librus lub aplikacje Teams.

kartodrom01

Radomski tor kartingowy po przeprowadzonym remoncie i modernizacji w 2008 roku stał się najlepszym technicznie w Polsce torem do przeprowadzania rozgrywek w sporcie kartingowym i motocyklowym.