4 czerwca 2021 r. odbył się międzynarodowy quiz w języku angielskim pt. „Languages Connect Us”, który został zorganizowany przez nauczycielki języka angielskiego ze szkół średnich z Turcji, Kostaryki i Polski. Uczniowie naszej szkoły, którzy uczestniczyli w projekcie: - Zuzanna Jabłońska kl.2P - Jędrzej Sobolewski kl. 1M - Maciej Hryciuk kl. 1M

Uczniowie rozwiązywali zadania quizowe z rówieśnikami z Kostaryki i Turcji w 9 różnych kategoriach: sławni ludzie, cytaty, historia, literatura, muzyka, matematyka, nauka, układanie zdań w języku angielskim, języki obce.

Gratulacje dla Zuzanny Jabłońskiej, Macieja Hryciuka za aktywny udział oraz WIELKIE GRATULACJE dla Jędrzeja Soboleskiego i jego grupy (Ipec z Turcji, Charlotte z Kostaryki) za zajęcie pierwszego miejsca.

Nagrodą w konkursie jest zaadoptowanie pandy 🐼 Adopcja polega na wspieraniu organizacji WWF poprzez donacje. Jędrek (oraz członkowie jego zwycięskiej grupy – Ipec i Charlotte) zostali oficjalnie opiekunami pandy wielkiej z gór Qinling w Chinach.

 

Fotorelacja