Uczniowie elektronika wystartowali w indywidualnych mistrzostwach Lekkiej Atletyki w ramach Radomskiej Olimpiady Młodzieży. Zdobyliśmy worek medali i drużynowo zajęliśmy I miejsce. Opiekunowie J. Kalbarczyk, Z. Wosion i J. Kiełbiowski.

Czytaj więcej...

W dniu 26 maja 2023r. odbył się Piknik rodzinny pod hasłem "Odłóż smartfon, weź wędkę" zorganizowany pod patronatem Prezydenta Miasta Radomia p. Radosława Witkowskiego przez Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Radomiu, Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 im. M. Dąbrowskiej w Radomiu i Stowarzyszeniem Pomocy Niepełnosprawnym "Do celu" im. Św. Brata Alberta nad Zalewem Borki w którym uczestniczyła klasa 3A pod opieką wychowawcy p. Joanny Stępień.

Czytaj więcej...

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza szkoła zdobyła pierwsze miejsce w konkursie "Wiosenny porządek to dobry początek"! Elektronik brał udział w konkursie organizowanym przez Prezydenta Miasta Radomia w ramach obchodów ogólnoświatowego Dnia dla ziemi.

Czytaj więcej...

W dniu 17 maja 2023 roku klasy 2P1, 2P2, 3P1 i 4P miały okazję uczestniczyć w prezentacji firmy MASTERDEV w ramach programu P-TECH. Spotkanie poprowadził dyrektor firmy, Pan Rafał Łęcki, który poruszył tematykę "Kierunek rozwoju programisty – jaką ścieżkę kariery wybrać" oraz "Czat GPT – Czy sztuczna inteligencja zagrozi branży IT".

Czytaj więcej...

W dniu 16 maja 2023 r. w Zespole Szkół Elektronicznych odbył się II etap konkurs „Potyczki z grafiką” skierowany do uczniów szkół podstawowych z tereny Radomia i powiatu radomskiego, Hasło przewodnie brzmiało „Moje miasto bez przemocy”. Na drodze eliminacji do ścisłego finału zakwalifikowały się 4 osoby.

Czytaj więcej...

W ramach współpracy Szkoły z Radomskim Oddziałem Stowarzyszenia Elektryków Polskich, samorząd uczniowski zaprosił na spotkanie wiceprezesa oddziału pana Leszka Jastrzębiowskiego. Leszek Jastrzębiowski – polski artysta fotograf. Członek rzeczywisty Regionu Radomskiego Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej, wiceprezes Zarządu Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego.

Czytaj więcej...

W dniu 24 kwietnia 2023 roku odbył się, w kampusie Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, etap centralny Olimpiady Elektromechatron. Uczestniczył w nim Norbert Gut z klasy 4TM pod opieką Mariusza Kowalczyka. Po sprawdzeniu prac i ogłoszeniu wyników nasz uczeń został FINALISTĄ Olimpiady.

Czytaj więcej...

Drodzy Maturzyści, już za chwilę przystąpicie do egzaminu dojrzałości, który jest symbolicznym podsumowaniem Waszej ścieżki edukacyjnej oraz wiedzy, jaką nabyliście w ciągu wielu lat nauki.
Gratulujemy Wam dotychczasowych osiągnięć w nauce i życzymy, aby inspirowały Was do wyznaczania kolejnych, ambitnych celów i realizacji marzeń.

Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy do lektury szkolnej Elektrogazety, którą przygotowali: Zuzanna Jabłońska, Bożena Bakinowska-Marchewka, Diana Tomaszewska, Piotr Sztencel, Adam Podymniak. GRAFIKA Bartłomiej Ćwiklak, Błażej Staniszewski, Kamil Prokopczyk. FOTOGRAFIE Bożena Bakinowska-Marchewka