Zapraszamy wszystkich Uczniów do udziału w Rekolekcjach wielkopostnych w naszej Szkole, które odbędą się w najbliższą środę, czwartek i piątek czyli 27, 28 i 29 marca. Zapraszamy na spotkania z ciekawymi gośćmi: młodzieżą ze Szkoły Nowej Ewangelizacji, Księdzem egzorcystą oraz profesorem biblistyki. To czas do wspólnej modlitwy, zabawy i pogłębiania wiedzy religijnej. Do zobaczenia na rekolekcjach!
ŚRODA 27 MARCA

9:30 Nabożeństwo Słowa Bożego i konferencja rekolekcyjna - prowadzi młodzież ze Szkoły Nowej Ewangelizacji (sala 010)
   10:30 Spotkanie z Ks. Sławomirem Płusom - diecezjalnym egzorcystom (sala 010)

19:00 spotkanie modlitewne - kościół ul. Grzybowska 22