Zespół Szkół Elektronicznych

im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu

Technik programista
Uczniowie, którzy podejmą naukę na nowym kierunku oferowanym przez Zespół Szkół i Elektronicznych, zdobędą wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne z kwalifikacji zawodowych w zakresie projektowania baz danych i stron internetowych oraz programowania i testowania aplikacji.
TECHNIK INFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie technik informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania oraz eksploatacji komputera i urządzeń peryferyjnych, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, administrowania tymi sieciami, projektowania baz danych i administrowania bazami danych, tworzenia stron www i aplikacji internetowych, administrowania tymi stronami i aplikacjami.
TECHNIK AUTOMATYK
Automatyka to dziedzina techniki i nauki, która zajmuje się zagadnieniami sterowania różnorodnymi procesami, głównie technologicznymi i przemysłowymi (zwykle bez udziału lub z ograniczonym udziałem człowieka).
TECHNIK MECHATRONIK
Podejmując naukę w zawodzie mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania układów automatyki przemysłowej, montowania urządzeń precyzyjnych, uruchamiania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych, obsługiwania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych.
TECHNIK ELEKTRONIK
Podejmując naukę w zawodzie technik elektronik uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: instalowania oraz konserwowania urządzeń elektronicznych, użytkowania urządzeń elektronicznych, naprawy urządzeń elektronicznych.
TECHNIK TELEINFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie teleinformatyk informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: uruchamiania i utrzymania terminali i przyłączy abonenckich, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, montowania i eksploatacji systemów transmisyjnych, instalowania i eksploatacji systemów komutacyjnych,administrowania sieciami teleinformatycznymi.
Microsoft Imagine Premium
W ramach programu Microsoft Imagine Premium (d. DreamSpark Premium), w którym uczestniczy Zespół Szkół Elektronicznych w Radomiu, uczniowie i pracownicy mają bezpłatny dostęp do oprogramowania firmy Microsoft: systemy operacyjne Windows, Visual Studio, SQL Server, aplikacje Access, Project i Visio oraz biblioteka MSDN. Dystrybucja oprogramowania i kodów licencyjnych w ramach tej licencji jest realizowana w oparciu o elektroniczny serwis "ELMS WebStore for Microsoft Imagine.
Zapraszamy wszystkich Uczniów do udziału w Rekolekcjach wielkopostnych w naszej Szkole, które odbędą się w najbliższą środę, czwartek i piątek czyli 27, 28 i 29 marca. Zapraszamy na spotkania z ciekawymi gośćmi: młodzieżą ze Szkoły Nowej Ewangelizacji, Księdzem egzorcystą oraz profesorem biblistyki. To czas do wspólnej modlitwy, zabawy i pogłębiania wiedzy religijnej. Do zobaczenia na rekolekcjach!
ŚRODA 27 MARCA

   9:30 Nabożeństwo Słowa Bożego i konferencja rekolekcyjna - prowadzi młodzież ze Szkoły Nowej Ewangelizacji (sala 010)
   10:30 Spotkanie z Ks. Sławomirem Płusom - diecezjalnym egzorcystom (sala 010)

   19:00 spotkanie modlitewne - kościół ul. Grzybowska 22

CZWARTEK 28 MARCA

   9:30 Nabożeństwo Słowa Bożego i konferencja rekolekcyjna - prowadzi młodzież ze Szkoły Nowej Ewangelizacji (sala konferencyjna szkoły)
   10:30 Spotkanie z Ks. prof. Jackiem Kucharskim - temat:historyczność postaci biblijnych (sala konferencyjna szkoły)

    19:00 spotkanie modlitewne - kościół ul. Grzybowska 22

PIĄTEK 29 MARCA
wszystkie spotkania odbywają się tego dnia w kościele - ul. Grzybowska 22

     9;00 nabożeństwo pokutne i okazja do spowiedzi
     10:00 Droga Krzyżowa
     10:45 Msza Święta dla młodzieży i Grona Pedagogicznego

plakat info