SERDECZNIE ZAPRASZAMY uczniów klas ósmych szkół podstawowych oraz trzecich gimnazjum na zwiedzanie naszej szkoły oraz zapoznanie się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2019/2020 Prosimy o umożliwienie uczniom przybycia w następujących godzinach: 5 i 6 kwietnia w godzinach 9.00-15.00

Piątek, sobota 5,6 kwietnia 2019r 9:00 - 15:00

W PROGRAMIE PRZEWIDZIANO M.IN.

• budowa i składanie komputera,
  • instalacje elektryczne,
  • robotyka,
  • systemy telewizyjne i telekomunikacyjne,
  • sterowanie elementami wykonawczymi,
  • diagnostyka komputerów i nauka programowania pokazy wysokich napięć,
  • pokazy fizyczne,
  • montaż audio-video,
  • pogadanki z uczniami,
  • nowinki techniczne,
  • inne atrakcje

Ponadto przedstawimy ofertę edukacyjną na rok szkolny 2019/2020 ze szczegółowymi informacjami na temat kierunków kształcenia. Proponujemy spacer po szkole oraz swobodne rozmowy z nauczycielami i uczniami Naszej Szkoły.

Zapraszamy również na lekcje otwarte z przedmiotów zawodowych z zakresu:
  1. projektowania stron internetowych
  2. instalacji elektrycznych
  3. projektowania i wykonywania systemów telewizji naziemnej, satelitarnej i przemysłowej
Zajęcia te odbywaję sie w następujęcych terminach:
  1. piątki: 15.03, 22.03, 05.04  w godzinach 8.00-9.40
  2. piątki : 15.03, 22.03, 05.04  w godzinach 11.45-13.25
  3. wtorki : 19.03, 26.03, 02.04 w godzinach 8.00-10.35
Prosimy o umożliwienie uczniom uczestnictwa w tych zajęciach. Zapraszamy grupy zorganizowane w liczbie 5-8 osob pod opieka nauczyciela. Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie przybycia pod numerem tel.: 48 3448116

Serdeczne zapraszamy