Jednym słowem nie było łatwo w tym roku uczcić obchody święta kobiet. Męska społeczność do występu przygotowywała się ponad tydzień. Zespół Dnia Trzeciego w zmienionym składzie tworzył nowy program w którym nie zabrakło znanych elementów. Sam zespół przeszedł metamorfozę i oprócz zmiany składu zmienił również image sceniczny.

Nowym członkiem zespołu okazał się dobrze znany Paweł Paluch, który miał bardzo trudne zadania do wykonania. Występ oprócz warstwy muzycznej wzbogacony był o quizy dla kobiet i mężczyzn, którego rozwiązanie nie było takie proste. Do tego wszystkiego swoje trzy grosze dołożył Samorząd Szkolny, były życzenia, kwiaty i przytulańce. Zapraszamy do relacji z tego wydarzenia i do usłyszenia zobaczenia za rok!