18 stycznia w naszej szkole odbył się Dzień Kariery zorganizowany wspólnie z Mobilnym Centrum Informacji Zawodowej w Radomiu. Uczniowie klas IV uczestniczyli w spotkaniu z Panią Katarzyną Kozakowską - Kierownik Zespołu ds. Badań i Analiz Wydziału Mazowieckiego Obserwatorium Rynku Pracy, która przedstawiła informacje na temat sytuacji oraz perspektyw młodzieży na rynku pracy.

Pani Elżbieta Małecka, doradca zawodowy, przedstawiła informację dotyczące zakresu działalności Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Radomiu oraz ofertę kursów i szkoleń pozwalających podnieść lub zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe, oferowanych przez Ośrodki Szkolenia Zawodowego OHP. Dzień Kariery był okazją do poszerzenia wiedzy młodzieży na temat perspektyw pracy nie tylko w Polsce ale i na terenie Unii Europejskiej. Organizatorzy: Izabela Kołdej Ilona Banaszek