Matura w terminie poprawkowym

Informujemy, że matura w terminie poprawkowym odbędzie się 23 sierpnia 2022r. o godz. 9.00. Tegoroczni maturzyści proszeni są o zgłoszenie się do szkoły 30 min. Przed egzaminem.

 

Egzaminy poprawkowe

Egzaminy poprawkowe dla uczniów wszystkich klas Zespołu szkół Elektronicznych w Radomiu w roku szkolnym 2021/2022 odbędą się 25 sierpnia 2022r. o godz. 8.00

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA 2022/2023

Liczba wolnych miejsc w rekrutacji uzupełniającej

Technik automatyk - 1 miejsce

Technik robotyk - 3 miejsca

Technik elektronik - 3 miejsca

Technik mechatronik - 1 miejsce

Technik informatyk - brak wolnych miejsc

Technik programista - brak wolnych miejsc

Czytaj więcej...

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w Zespole Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu odbyło się po hasłem „Gdyby nie szkoła, nie docenilibyśmy wakacji”. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: przedstawiciele Wydziału Edukacji, firm partnerskich wspierających działalność edukacyjną szkoły oraz członkowie Rady Rodziców. Pan Dyrektor Konrad Witkowski podziękował uczniom i nauczycielom za wyjątkowe zaangażowanie w naukę i pracę na rzecz szkoły, środowiska lokalnego oraz rodzicom wzmacniającym działania ZSE na płaszczyznach: edukacyjnej, wychowawczej i patriotycznej.

Czytaj więcej...

W dniu 8 czerwca 2022 roku uczniowie klasy 3I pod opieką wychowawcy p. Anety Gregorek-Tabor odbyli wizytę w Areszcie Śledczym w Radomiu. Spotkanie miało charakter prewencyjny. Funkcjonariusze Służby Więziennej zapoznali uczniów z zasadami funkcjonowania i organizacji pracy jednostki penitencjarnej oraz oprowadzili po areszcie.

Czytaj więcej...

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły - Zuzanna Jabłońska kl. 3P i Adam Prątnicki z klasy 3Ti2 wraz z uczennicą Zuzanną Czyżewską z ZSOSiU zdobyli wyróżnienie w międzynarodowym konkursie filmowym pt. 'Dzień z życia ucznia z różnych krajów świata' organizowanym przez Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu. Zadanie polegało na przygotowaniu krótkiego filmiku w języku angielskim, który przedstawia dzień z życia uczniów.

Czytaj więcej...

Konrad Kołsut - uczeń klasy 3TM - został doceniony przez Komitet Główny Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości – Blok A – Innowacje Techniczne i otrzymał tytuł finalisty olimpiady. Organizatorem olimpiady jest Polski Związek Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów, pod honorowym patronatem Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej.

Czytaj więcej...

W dniach od 27 maja do 3 czerwca 2022 roku w naszej szkole odbył się „Tydzień Zdrowia” pod hasłem: Rusz po zdrowie, wszystko zaczyna się w głowie. W piątek 27 maja o godzinie 10:45 w sali konferencyjnej odbyło się spotkanie z panem Andrzejem Myrtą. Andrzej Myrta jest z zamiłowania himalaistą a także prezesem Zarządu Stowarzyszenia Podróżników Górołaz. Opowiadał młodzieży o swojej wyprawie w góry w Gruzji. Demonstrował strój alpinisty.

Czytaj więcej...

W dniach 6-8 czerwca klasa 2P1 pod opieką p. Joanny Łyjak oraz p. Moniki Adamczyk odkrywała uroki stolicy Niemiec. Nie mogło zabraknąć obowiązkowych punktów na mapie Berlina, dlatego udaliśmy się na Alexanderplatz, z którego widać charakterystyczną wieżę telewizyjną górującą nad miastem, podziwialiśmy Katedrę Berlińską, Wyspę Muzeów, gdzie zachwyciły nas zbiory Muzeum Pergamonu, Neues Museum z popiersiem królowej Nefretete, Zamek Królewski.

Czytaj więcej...

W dniu 10.06.2022 r. w Zespole Szkół Elektronicznych w Radomiu odbyła się kolejna edycja konkurs matematyczno-językowego „Math is easy". Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności matematycznych i lingwistycznych. Z radością informujemy że laureatami tegorocznej edycji zostali: Kowalczyk Maciej klasa 3I, Lutek Paweł klasa 3I i Rejmentowski Dawid klasa 3I. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej...