Zespół Szkół Elektronicznych

im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu

Technik programista
Uczniowie, którzy podejmą naukę na nowym kierunku oferowanym przez Zespół Szkół i Elektronicznych, zdobędą wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne z kwalifikacji zawodowych w zakresie projektowania baz danych i stron internetowych oraz programowania i testowania aplikacji.
TECHNIK INFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie technik informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania oraz eksploatacji komputera i urządzeń peryferyjnych, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, administrowania tymi sieciami, projektowania baz danych i administrowania bazami danych, tworzenia stron www i aplikacji internetowych, administrowania tymi stronami i aplikacjami.
TECHNIK AUTOMATYK
Automatyka to dziedzina techniki i nauki, która zajmuje się zagadnieniami sterowania różnorodnymi procesami, głównie technologicznymi i przemysłowymi (zwykle bez udziału lub z ograniczonym udziałem człowieka).
TECHNIK MECHATRONIK
Podejmując naukę w zawodzie mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania układów automatyki przemysłowej, montowania urządzeń precyzyjnych, uruchamiania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych, obsługiwania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych.
TECHNIK ELEKTRONIK
Podejmując naukę w zawodzie technik elektronik uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: instalowania oraz konserwowania urządzeń elektronicznych, użytkowania urządzeń elektronicznych, naprawy urządzeń elektronicznych.
TECHNIK TELEINFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie teleinformatyk informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: uruchamiania i utrzymania terminali i przyłączy abonenckich, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, montowania i eksploatacji systemów transmisyjnych, instalowania i eksploatacji systemów komutacyjnych,administrowania sieciami teleinformatycznymi.
Microsoft Imagine Premium
W ramach programu Microsoft Imagine Premium (d. DreamSpark Premium), w którym uczestniczy Zespół Szkół Elektronicznych w Radomiu, uczniowie i pracownicy mają bezpłatny dostęp do oprogramowania firmy Microsoft: systemy operacyjne Windows, Visual Studio, SQL Server, aplikacje Access, Project i Visio oraz biblioteka MSDN. Dystrybucja oprogramowania i kodów licencyjnych w ramach tej licencji jest realizowana w oparciu o elektroniczny serwis "ELMS WebStore for Microsoft Imagine.

 

DATA NR LEKCJI NAUCZYCIEL NIEOBECNY KLASA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
18.12 0 LI Dz4 Zajęcia zostają odwołane.
  1   1TTi p. Solecka-Cieloch za l. 4 czwartek 17.12
  0-1 UP 2TI2 Zajęcia zostają odwołane.
  2-3   4TI1 Grupa p. Pietrzak zajęcia zostają odwołane.
  2 ZA 3TI2 p. J. Stępień za l. 6 poniedziałek 21.12
  4   1TE2 p. Płokita zaopiekuje się klasą.
  5   3z p. Kwiecień zaopiekuje się klasą.
  6-7   3TE2 Zajęcia zostają odwołane.
  3 ZK 4TI3 p. Okoń zajęcia z całą klasą.
  4   1TI2 p. Okoń zajęcia z całą klasą.
  5   2TI1 p. Okoń zajęcia z całą klasą.
  6   2TI2 Zajęcia zostają odwołane.
  5 AB 4TT Czytelnia.
  6   1TE2 Zajęcia zostają odwołane.
  7   2TE3 Zajęcia zostają odwołane.
  0-1 AG 4TT Zajęcia zostają odwołane.
  4-5   4TI1 Zajęcia gr. p. Gregorek – Tabor zostają odwołane.
  6-7   4TI2 Zajęcia gr. p. Gregorek – Tabor zostają odwołane.
  2 MO 2TI2 p. Zwierzchowska zaopiekuje się klasą.
  4   2TI1 p. Popielarski zaopiekuje się klasą.
  5   2TT Zajęcia zostają odwołane.
  6   2TE1 Czytelnia.
  7   3TT Zajęcia zostają odwołane.
  1 BG 2TI1 p. Kostkiewicz zaopiekuje się klasą.
  2   4TI3 p. Kostkiewicz zaopiekuje się klasą.
  3   1TTI p. Kostkiewicz zaopiekuje się klasą.
  5   4TE1 Zajęcia gr. p. Gradzik zostają odwołane.

 

 

revcoll.com