ELEKTRONIK
Podejmując naukę w zawodzie monter elektronik uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania elementów i układów elektronicznych na płytkach drukowanych, montowania podzespołów i układów elektronicznych w urządzeniach, instalowania i konserwowania urządzeń elektronicznych.

W ramach Technikum szkoła kształci w następujących zawodach:

Technik Elektronik - 2 oddziały

• EE.03 Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych
  • EE.22 Eksploatacja urządzeń elektronicznych

Technik Informatyk - 2 oddziały

• EE.08 Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci
  • EE.09 Programowanie, tworzenie i administrowanie stronami internetowymi i bazami danych

Technik teleinformatyk - 1 oddział

• EE.10 Montaż, uruchamianie oraz utrzymanie urządzeń i sieci teleinformatycznych
  • EE.11 Administrowanie sieciowymi systemami operacyjnymi i sieciami komputerowymi

Technik mechatronik - 2 oddziały

• EE.02 Montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronincznych