W dniu 8 czerwca 2022 roku uczniowie klasy 3I pod opieką wychowawcy p. Anety Gregorek-Tabor odbyli wizytę w Areszcie Śledczym w Radomiu. Spotkanie miało charakter prewencyjny. Funkcjonariusze Służby Więziennej zapoznali uczniów z zasadami funkcjonowania i organizacji pracy jednostki penitencjarnej oraz oprowadzili po areszcie.

Czytaj więcej...

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły - Zuzanna Jabłońska kl. 3P i Adam Prątnicki z klasy 3Ti2 wraz z uczennicą Zuzanną Czyżewską z ZSOSiU zdobyli wyróżnienie w międzynarodowym konkursie filmowym pt. 'Dzień z życia ucznia z różnych krajów świata' organizowanym przez Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu. Zadanie polegało na przygotowaniu krótkiego filmiku w języku angielskim, który przedstawia dzień z życia uczniów.

Czytaj więcej...

Konrad Kołsut - uczeń klasy 3TM - został doceniony przez Komitet Główny Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości – Blok A – Innowacje Techniczne i otrzymał tytuł finalisty olimpiady. Organizatorem olimpiady jest Polski Związek Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów, pod honorowym patronatem Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej.

Czytaj więcej...

W dniach od 27 maja do 3 czerwca 2022 roku w naszej szkole odbył się „Tydzień Zdrowia” pod hasłem: Rusz po zdrowie, wszystko zaczyna się w głowie. W piątek 27 maja o godzinie 10:45 w sali konferencyjnej odbyło się spotkanie z panem Andrzejem Myrtą. Andrzej Myrta jest z zamiłowania himalaistą a także prezesem Zarządu Stowarzyszenia Podróżników Górołaz. Opowiadał młodzieży o swojej wyprawie w góry w Gruzji. Demonstrował strój alpinisty.

Czytaj więcej...

W dniach 6-8 czerwca klasa 2P1 pod opieką p. Joanny Łyjak oraz p. Moniki Adamczyk odkrywała uroki stolicy Niemiec. Nie mogło zabraknąć obowiązkowych punktów na mapie Berlina, dlatego udaliśmy się na Alexanderplatz, z którego widać charakterystyczną wieżę telewizyjną górującą nad miastem, podziwialiśmy Katedrę Berlińską, Wyspę Muzeów, gdzie zachwyciły nas zbiory Muzeum Pergamonu, Neues Museum z popiersiem królowej Nefretete, Zamek Królewski.

Czytaj więcej...

W dniu 10.06.2022 r. w Zespole Szkół Elektronicznych w Radomiu odbyła się kolejna edycja konkurs matematyczno-językowego „Math is easy". Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności matematycznych i lingwistycznych. Z radością informujemy że laureatami tegorocznej edycji zostali: Kowalczyk Maciej klasa 3I, Lutek Paweł klasa 3I i Rejmentowski Dawid klasa 3I. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej...

W dniu 9 czerwca gościliśmy u nas p. Marka Kamińskiego z robotką Noa oraz p. Pawła Serownika, którzy podróżują po szkołach w Polsce w ramach projektu #LifePlan_Expedition z programem "Jak budować odporność psychiczną?" wśród dzieci i młodzieży oraz przyczynić się do jej poprawy. Pan Marek razem z Noa uczą, w jaki sposób za pomocą Metody Biegun możemy wesprzeć młodzież i zatrzymać rosnące statystyki depresji wśród młodzieży.

Czytaj więcej...

W dniu 10.06.2022 odbyły się Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym w grze dwójkami Debel. Warto zaznaczyć, że są to pierwsze w historii szkoły takie zawody. Po bardzo zaciętych meczach pierwsze miejsce zajął zespół Zuzanna Molendowska 3TI2 Rzeszut Kacper 3TM. Drugie miejsce Brzozowski Patryk Tracz Kamil 3M trzecie miejsce Prątnicki Adam 3TI2 Popiel Kamil 1M.

Gratulujemy uczestnikom sukcesu!

Czytaj więcej...

W dniu 17 maja 2022 roku klasa 1P1, 1P2 uczestniczyła w prezentacji firmy MASTERDEV w ramach programu P-TECH. Spotkanie poprowadził dyrektor firmy Pan Rafał Łęcki na temat: „Tworzenia oprogramowania dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta z wykorzystaniem systemów CRM oraz B2B ”.

Czytaj więcej...