ELEKTRONIK
Podejmując naukę w zawodzie monter elektronik uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania elementów i układów elektronicznych na płytkach drukowanych, montowania podzespołów i układów elektronicznych w urządzeniach, instalowania i konserwowania urządzeń elektronicznych.

Prezydium Rady Rodziców zaprasza wszystkich rodziców oraz uczniów zainteresowanych życiem  społeczności szkolnej, na otwarte spotkania w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz. 17:30. Spotkania odbywać się będą cyklicznie w sali 102. Jeśli frekwencja będzie większa niż pojemność sali, przewodniczący przeniesie spotkanie do auli szkolnej.

Skład Prezydium Rady Rodziców:

pan Mariusz Makowski - Przewodniczący
pani Jolanta Piotrowska - Zgorzelak - Zastępca Przewodniczącego