Zespół Szkół Elektronicznych

im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu

TECHNIK AUTOMATYK
Automatyka to dziedzina techniki i nauki, która zajmuje się zagadnieniami sterowania różnorodnymi procesami, głównie technologicznymi i przemysłowymi (zwykle bez udziału lub z ograniczonym udziałem człowieka).
TECHNIK INFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie technik informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania oraz eksploatacji komputera i urządzeń peryferyjnych, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, administrowania tymi sieciami, projektowania baz danych i administrowania bazami danych, tworzenia stron www i aplikacji internetowych, administrowania tymi stronami i aplikacjami.
TECHNIK MECHATRONIK
Podejmując naukę w zawodzie mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania układów automatyki przemysłowej, montowania urządzeń precyzyjnych, uruchamiania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych, obsługiwania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych.
TECHNIK ELEKTRONIK
Podejmując naukę w zawodzie technik elektronik uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: instalowania oraz konserwowania urządzeń elektronicznych, użytkowania urządzeń elektronicznych, naprawy urządzeń elektronicznych.
TECHNIK TELEINFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie teleinformatyk informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: uruchamiania i utrzymania terminali i przyłączy abonenckich, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, montowania i eksploatacji systemów transmisyjnych, instalowania i eksploatacji systemów komutacyjnych,administrowania sieciami teleinformatycznymi.
ELEKTRONIK
Podejmując naukę w zawodzie monter elektronik uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania elementów i układów elektronicznych na płytkach drukowanych, montowania podzespołów i układów elektronicznych w urządzeniach, instalowania i konserwowania urządzeń elektronicznych.
Microsoft Imagine Premium
W ramach programu Microsoft Imagine Premium (d. DreamSpark Premium), w którym uczestniczy Zespół Szkół Elektronicznych w Radomiu, uczniowie i pracownicy mają bezpłatny dostęp do oprogramowania firmy Microsoft: systemy operacyjne Windows, Visual Studio, SQL Server, aplikacje Access, Project i Visio oraz biblioteka MSDN. Dystrybucja oprogramowania i kodów licencyjnych w ramach tej licencji jest realizowana w oparciu o elektroniczny serwis "ELMS WebStore for Microsoft Imagine.

Dzień 3.12.2018r. w godzinach 16.30 – 17.30 jest dniem otwartym dla rodziców.

Dla zainteresowanych rodziców dyżur będą pełnić funkcjonariusze Straży Miejskiej w w/w godzinach w Sali 216

W DNIU 12.10.2018R. O GODZ 11.30 NA SALI GIMNASTYCZNEJ ODBĘDZIE SIĘ UROCZYSTA AKADEMIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ WEZMĄ W NIEJ UDZIAŁ NASTĘPUJACE KLASY WRAZ Z NAUCZYCIELAMI Z KTÓRYMI AKTUALNIE MAJĄ LEKCJE 2TE1, 1TM, 3TI4, 2TI1, 2TI4, 3TI1, 3TTI.

POZOSTAŁE KLASY WYSŁUCHAJĄ TRANSMISJI W   SALACH LEKCYJNYCH. W TYM DNIU ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ ZGODNIE Z PLANEM.

 

ZAPROSZENIE DLA RODZICÓW, NAUCZYCIELI Zapraszamy na wykład dnia 17.10.2018 r. (środa) o godz. 16.30 „Cyberprzemoc i zagrożenia płynące z mediów” Wykład poprowadzi mgr Monika Bąbolewska – pedagog Wstęp wolny Osoby zainteresowane mogą uzyskać zaświadczenie o udziale w wykładzie.

Miejsce wykładu Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 w Radomiu
26-600 Radom, ul.Główna 3
tel. (48)331-45-10