Biblioteka szkolna mieści w budynku warsztatów szkolnych w sali 08, a czytelnia w sali 09.

W bieżącym roku szkolny biblioteka i czytelnia są otwarte według poniższego harmonogramu:

poniedziałek 8.00 - 16.00

wtorek 8.00 - 16.00

środa 8.00 - 16.00

czwartek 8.00 - 16.00

piątek 8.00 - 14.20

Zapraszamy uczniów i nauczycieli do odwiedzin i skorzystania z przepastnego katalogu biblioteki.

Zapraszamy również do Klubu Poezji codziennie w godzinach otwarcia biblioteki oraz Na promocję książek... i czytelnictwa...

Dodatkowo w środy od 15 do.

Nauczyciel - Bibliotekarz Małgorzata Piwowarczyk Tkaczyk