Próbna matura z informatyki przeprowadzona zgodnie z procedurami maturalnymi odbędzie się 12 stycznia 2016r. (wtorek), godz. 9.00. Zapisy w sali 204W do piatku  8 stycznia 2016 r.

Ogólnopolska próbna matura z informatyki jest organizowana już po raz szósty przez Zakład Metodyki Nauczania Informatyki i Technologii Informacyjnej Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Oddział Kujawsko-Pomorski Polskiego Towarzystwa Informatycznego i Centrum Kształcenia Ustawicznego Torunskiego Ośrodka Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Toruniu. W tym roku wśród  organizatorów są również przedstawiciele Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwerystetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

revcoll.com

Celem próby jest sprawdzenie stopnia przygotowania uczniów do matury z informatyki i praktyczne zapoznanie ich z procedurami dotyczącymi jej przeprowadzania.

Zapraszam do udziału wszystkich uczniów zdających informatykę na mataurze a także tych, którzy jescze wahają się czy ją zdawać czy nie.