1.

Witkowski Konrad

dyrektor

2.

Paździor Agnieszka

wicedyrektor

3.

Dasiewicz Krstyna

wicedyrektor

4. Matyga Zbigniew wicedyrektor

5.

Figura Radosłw

kierownik kształcenia praktycznego

 

 

 

 

Język polski

 

1.

Linowska Ilona

wychowawca klasy 3TI2

2.

Olas Jolanta

wychowawca klasy 1P2

3.

Solecka-Cieloch Katarzyna

wychowawca klasy 3TI1

4.

Stańczyk Aneta

wychowawca klasy 3TT

5.

Tomaszewska Diana

wychowawca klasy 3TAM

     
  Język angielski  

1.

Bester Agnieszka

wychowawca klasy 4TM2

2.

Gradzik Beata

wychowawca klasy TI1

3.

Kostkiewicz Barbara

wychowawca klasy 1E

4.

Mamczarz Maria

wychowawca klasy 1P1

5.

Płokita Kamila

 

6.

Wyszyńska Monika

 

 7.

Dygała Magdalena

 

     

 

Język niemiecki

 

1.

Kozieł Karolina

wychowawca klasy 1T

2.

Peć Janusz

 

3.

Syta Sylwia

wychowawca klasy 2TM

4.

Wojtan Aneta

wychowawca klasy 4TT

5.

Zielezińska Karolina

 

6.

Łyjak Joanna

wychowawca klasy 2T

 

 

 

 

Historia i wiedza o społeczeństwie

 

1.

Smolarczyk Agnieszka

wychowawca klasy 3TM

2.

Stępień Monika

wychowawca klasy 3TE1

3.

Adamczyk Monika

wychowawca klasy 2P

 

 

 

 

Wiedza o kulturze

 

1.

Olas Jolanta

wychowawca klasy 1P2

 

 

 

 

Edukacji dla bezpieczeństwa

 

1.

Owczarek Monika

 

 

 

 

 

Przedsiębiorczość

 

1.

Stępień Joanna

wychowawca klasy 1A

 

 

 

 

Geografia

 

1.

 

 

 

 

 

 

Biologia

 

1.

Kwiecień Milena

 

2.

Cwajda Katarzyna

 

     

 

Chemia

 

1.

Stępień Joanna

 

2.

Majcher Kozieł Monika

 

     

 

Fizyka

 

1.

Chrząszcz Barbara

wychowawca klasy 1M

2.

Wojtas Tomasz

 

 

 

 

 

Matematyka

 

1.

Marszałek Julia

wychowawca klasy 2TI2

2.

Mitak Eliza

wychowawca klasy 4TI4

3.

Puchalska Katarzyna

 

4.

Solecka Katarzyna

wychowawca klasy 4TM1

5.

Wieczorek Anna

wychowawca klasy 2TTA

6.

Zalewska Małgorzata

wychowawca klasy 2A

7.

Krawczyk Edyta

wychowawca klasy 2TI1

 

 

 

 

Wychowanie do życia w rodzinie

 

1.

Kwiecień Milena

 

 

 

 

 

Religia

 

1.

ks.Kośka Tomasz

 

2.

Okrutny  Robert

 

3.

ks. Rożek Jarosław

 

4.

Sajak Dariusz

 

 

 

 

 

Wychowanie fizyczne

 

1.

Cichawa Małgorzata

wychowawca klasy 2E

2.

Kalbarczyk Jarosław

wychowawca klasy 2M

3.

Kalita Michał

 

4.

Kiełbiowski Jakub

 

5. Kowalczyk Martyna  

6.

Skórkiewicz Katarzyna

 

7.

Pastusiak Marek

 

8.

Wosion Zbigniew

 

 9.

 Zrębski Paweł

 

     

 

Przedmioty zawodowe - elektronik, automatyk, mechatronik 

1.

Barszcz  Grzegorz

 

2.

Bażyński  Krzysztof

 

3.

Chrzan Marcin

 

4.

Czerska  Barbara

 

5. Dasiewicz Krystyna  

6.

Figura Radosław

 

7.

Kozłowski Marek

 

8.

Makowski Marcin

 

9.

Nagrodzka Małgorzata

 

10.

Nowocień Artur

wychowawca klasy 4TAE

11.

Kowalczyk Mariusz

 

12.

Sokołowski  Sławomir

 

13.

Kusiak Marcin

 

14.

Szczepanowski  Marek

 

15.

Wieczorek Anna

wychowawca klasy 2TTA

16.

Wiśniewski  Witold

 

17.

Wojciechowski Wojciech

wychowawca klasy 3TE1

18.

Żukowska Hanna

wychowawca klasy 1TE

19.

Makara Tadeusz

 

20.

Weselski Marcin

 

21.

Erd Andrzej

 

     

 

Przedmioty informatyczne - informatyk, teleinformatyk

1.

Ciszewski Tomasz

 

2.

Gregorek – Tabor Aneta

wychowawca klasy 2I

3.

Kowalczyk Izabela

 

4.

Kozłowski Paweł

 

5.

Kozuń Jacek

wychowawca klasy 4TI2

  Kusiak Marcin wychowawca klasy 1I2
6.

Marek  Tomasz

 

8.

Matyga Zbigniew

 

9.

Miłkowska Edyta

wychowawca klasy 4TI3

10.

Pietrzak- Marek Urszula

 

11.

Kiraga Magdalena

 

12.

Popielarski Wojciech

 

13.

Rylski Łukasz

 

14.

Stańczyk Marcin

 

15.

Szafranowicz Sylwia

wychowawca klasy 3TI3

16.

Wach Paweł

 

17.

Siwak Włodzimierz

 

18.

Zwierzchowska Magdalena

wychowawca klasy 1I1

19.

Migus Marcin

 

     

 

Pedagog

 

1.

Izabela Kołdej

 

 

 

 

 

Psycholog

 

2.

Banaszek Ilona

 

 

 

 

 

Biblioteka

 

1.

Bakinowska-Marchewka Bożena

 

2.

Piwowarczyk-Tkaczyk Małgorzata

 

     

 

Muzyka

 

 1.

Kęska Łukasz