Zespół Szkół Elektronicznych

im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu

TECHNIK AUTOMATYK
Automatyka to dziedzina techniki i nauki, która zajmuje się zagadnieniami sterowania różnorodnymi procesami, głównie technologicznymi i przemysłowymi (zwykle bez udziału lub z ograniczonym udziałem człowieka).
TECHNIK INFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie technik informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania oraz eksploatacji komputera i urządzeń peryferyjnych, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, administrowania tymi sieciami, projektowania baz danych i administrowania bazami danych, tworzenia stron www i aplikacji internetowych, administrowania tymi stronami i aplikacjami.
TECHNIK MECHATRONIK
Podejmując naukę w zawodzie mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania układów automatyki przemysłowej, montowania urządzeń precyzyjnych, uruchamiania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych, obsługiwania układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych.
TECHNIK ELEKTRONIK
Podejmując naukę w zawodzie technik elektronik uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: instalowania oraz konserwowania urządzeń elektronicznych, użytkowania urządzeń elektronicznych, naprawy urządzeń elektronicznych.
TECHNIK TELEINFORMATYK
Podejmując naukę w zawodzie teleinformatyk informatyk uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: uruchamiania i utrzymania terminali i przyłączy abonenckich, projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych, montowania i eksploatacji systemów transmisyjnych, instalowania i eksploatacji systemów komutacyjnych,administrowania sieciami teleinformatycznymi.
ELEKTRONIK
Podejmując naukę w zawodzie monter elektronik uczeń uzyskuje wiedzę i umiejętności w obszarach branży elektronicznej: montowania elementów i układów elektronicznych na płytkach drukowanych, montowania podzespołów i układów elektronicznych w urządzeniach, instalowania i konserwowania urządzeń elektronicznych.
Microsoft Imagine Premium
W ramach programu Microsoft Imagine Premium (d. DreamSpark Premium), w którym uczestniczy Zespół Szkół Elektronicznych w Radomiu, uczniowie i pracownicy mają bezpłatny dostęp do oprogramowania firmy Microsoft: systemy operacyjne Windows, Visual Studio, SQL Server, aplikacje Access, Project i Visio oraz biblioteka MSDN. Dystrybucja oprogramowania i kodów licencyjnych w ramach tej licencji jest realizowana w oparciu o elektroniczny serwis "ELMS WebStore for Microsoft Imagine.
  Dyrekcja  
1. Witkowski Konrad dyrektor

2.

Dasiewicz Krystyna

wicedyrektor

3.

Paździor Agnieszka

wicedyrektor

4.

Szykowny  Maciej

kierownik kształcenia praktycznego

     
  Język polski  
1. Linowska Ilona wychowawca klasy 1ti2
2. Olas Jolanta wychowawca klasy 3te2
3. Solecka-Cieloch Katarzyna wychowawca klasy 4ti1
4. Stańczyk Aneta wychowawca klasy 1tt
5. Tomaszewska Diana wychowawca klasy 1tm
     
  Język angielski  
1. Bester Agnieszka wychowawca klasy 2tm2
2. Gradzik Beata wychowawca klasy 2ti1
3. Kostkiewicz Barbara wychowawca klasy 3te1
4. Mamczarz Maria wychowawca klasy 3tti
5. Płokita Kamila wychowawca klasy 4ti2
6. Wyszyńska Monika wychowawca klasy 3ti1
     
  Język niemiecki  
1. Kozieł Karolina wychowawca klasy 3ti4
2. Okoń  Mariola wychowawca klasy 2tm1
3. Rdzanek Ewa  
4. Syta Sylwia  
5. Wojtan Aneta  
6. Zielezińska Karolina  
     
  Historia i wiedza o społeczeństwie  
1. Smolarczyk Agnieszka wychowawca klasy 1tm
2. Stępień Monika wychowawca klasy 1te1
     
  Wiedza o kulturze  
1. Olas Jolanta wychowawca klasy 3te2
     
  Edukacji dla bezpieczeństwa  
1. Owczarek Monika  
     
  Przedsiębiorczość  
1. Stępień Joanna  
     
  Geografia  
1. Jałowska Małgorzata    
     
  Biologia  
1. Kwiecień Milena  
     
  Chemia  
1. Stępień Joanna wychowawca klasy 4ti1
     
  Fizyka  
1. Chrząszcz Barbara wychowawca klasy 3tm
2. Wojtas Tomasz  
     
  Matematyka  
1. Marszałek Julia wychowawca klasy 4tti
2. Mitak Eliza wychowawca klasy 2tti
3. Puchalska Katarzyna  
4. Solecka Katarzyna  
5. Wieczorek Anna wychowawca klasy 4te2
6. Zalewska Małgorzata  
     
  Wychowanie do życia w rodzinie  
1. Kwiecień Milena  
     
  Religia  
1. ks.Kośka Tomasz  
2. Okrutny  Robert  
3. ks. Rożek Jarosław  
4. Sajak Dariusz  
5. Gutkowska Izabela  
     
  Wychowanie fizyczne  
1. Cichawa Małgorzata  
2.

Kalbarczyk Jarosław

 
3.

Kalita Michał

 
4.

Kiełbiowski Jakub

 
5. Kuczyński  Jerzy  
6. Pastusiak Marek  
7. Wosion Zbigniew  
     
  Przedmioty zawodowe - elektronik, automatyk, mechatronik 
1.

Barszcz  Grzegorz

 
2.

Bażyński  Krzysztof

 
3.

Chrzan Marcin

 
4.

Czerska  Barbara

 
5. Figura Radosław  
6. Kozłowski Marek  
7. Makowski Marcin  
8.

Nagrodzka Małgorzata

 
9.

Nowocień Artur

wychowawca klasy 2tae
10.

Pakosz Artur

 
11. Sokołowski  Sławomir  
12. Suwalski Tomasz  
13. Szczepanowski  Marek  
14.

Wieczorek Anna

wychowawca klasy 4te2
15.

Wiśniewski  Witold

 
16.

Wojciechowski Wojciech

wychowawca klasy 2te1
17. Żukowska Hanna wychowawca klasy 4te1
     
  Przedmioty informatyczne - informatyk, teleinformatyk
1. Ciszewski Tomasz  
2.

Gregorek – Tabor Aneta

 
3.

Kowalczyk Izabela

 
4.

Kozłowski Paweł

 
5.

Kozuń Jacek

wychowawca klasy 2ti2
6.

Marek  Tomasz

 
7.

Matyga Zbigniew

wychowawca klasy 1ti1
8.

Miłkowska Edyta

wychowawca klasy 2ti3
9.

Pietrzak- Marek Urszula

wychowawca klasy 3ti3
10.

Pirosz Paweł

 
11.

Popielarski Wojciech

 
12.

Rylski Łukasz

 
13.

Stańczyk Marcin

 
14.

Szafranowicz Sylwia

wychowawca klasy 1ti3
15.

Wach Paweł

 
16.

Zalewski Sławomir

 
17.

Zwierzchowska Magdalena

wychowawca klasy 3ti2

 

 

 

  Pedagog  
1. Izabela Kołdej  
     
  Psycholog  
2. Banaszek Ilona  
     
  Biblioteka  
1. Bakinowska-Marchewka Bożena  
2. Piwowarczyk-Tkaczyk Małgorzata