• Wydrukowane z Elektronicznego Systemu Rekrutacji oswiatawradomiu.pl podanie podpisane przez kandydata i Rodziców (prawnych opiekunów). W ZSE wymagamy zaświadczenia o braku przeciwwskazań do kształcenia w danym zawodzie tylko od kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia. Skierowanie kandydat otrzymuje od 10.05.2018 do 18.05.2018 wraz ze złożeniem kwestionariusza osobowego oraz po opublikowaniu list zakwalifikowanych do przyjęcia od 6 do 12 lipca 2018r. Zaświadczenie należy dostarczyć do 12 lipca do godziny 12.00 do Komisji Rekrutacyjnej.
  • Kopię świadectwa ukończenia gimnazjum oraz kopie zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego (poświadczone przez dyrektora gimnazjum, które kandydat ukończył). Kandydaci składają jedną kopię dokumentów, o których mowa wyżej, w szkole pierwszego wyboru, w której mają złożony kwestionariusz od 22.06.2018.
  • W przypadku gdy:
    - rodzina kandydata jest wielodzietna,
    - kandydat ma orzeczenie o niepełnosprawności,
    - jedno z rodziców kandydata jest niepełnosprawne,
    - rodzeństwo kandydata jest niepełnosprawne,
    - kandydat wychowawyna jest przez jednego opiekuna,
    - kandydat objęty jest pieczą zastępczą,
    należy dodatkowo wypełnić załcznik Nr 3 do podania - pobierz.

Jeżeli kandydat został zakwalifikowany do przyjęcia do danej szkoły, powinien złożyć następujące dokumenty:

• Oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum oraz oryginał zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego.
  • 3 fotografie (podpisane na odwrocie).
  • Karta zdrowia, karta szczepień.
  • Zaświadczenie o braku przeciwwskazań do kształcenia w danym zawodzie do 12 lipca.
  • Złożenie dokumentów kandydat potwierdza podpisem na liście zakwalifikowanych do przyjęcia przy czym czynności te nie muszą być dokonywane osobiście przez kandydata!

Adresy placówek medycznych w których można wykonać badania.

• Kandydaci zakwalifikowani do przyjęcia do szkół prowadzących kształcenie zawodowe oraz liceum plastycznego dołączają do podania zaświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kształcenia w określonym zawodzie. Badania kandydatów, na podstawie skierowań pobranych z tych szkół, wykonują następujące placówki medyczne:

Nazwa placówki Adres
MWOMP w Płocku Oddział w Radomiu ul. Rodzin Winczewkich 5
Polmedic Sp. z o.o. Specjalistyczna Przychodnia Medycyny Pracy ul. 1905 roku 20 lok. 222 Radom
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnie Kozienickie" ul. H. Sienkiewicza 28 26-900 Kozienice
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Zwoleniu SPZZOZ Przychodnia Rejonowa, Poradnia Medycyny Pracy, ul. Aleja Pokoju 5, Zwoleń
S.C. "GAMED" Gabinety Lekarskie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ul. Wysoka 12 26-600 Radom
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRIMA" Suskowola 76 26-670 Pionki
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pionkach ul. Legionistów38 26-670 Pionki
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska w Pionkach Aleje Lipowe 12 26-670 Pionki
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "śAK" ul. Malczewskiego 29 26-600 Radom
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OPUS-MED" Ks. Łukasika 5 26-600 Radom