Ranking Perspektywy to najbardziej prestiżowe podsumowanie kształcenia w polskich liceach i technikach.
Na aktualizację Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych 2016 z niecierpliwością czekali uczniowie kończący gimnazja oraz dyrektorzy i nauczyciele szkół średnich.
Fundacja Edukacyjna Perspektywy już po raz XVIII przyglądała się osiągnięciom 2167 liceów ogólnokształcących i aż 1817 techników w kraju.
Ranking 2016 przedstawia 500 najlepszych liceów i 300 najlepszych techników w Polsce.

Wyniki zebrane są w dwóch głównych zestawieniach:
- Ranking Liceów 2016
- Ranking Techników 2016
oraz czterech dodatkowych:
- Maturalny Ranking Liceów
- Maturalny Ranking Techników
- Ranking Olimpijski
- Ranking Egzaminów Zawodowych
Nasz Szkoła jak zawsze plasuje się w czołówce Najlepszych Szkół, w tym roku w Rankingu Techników 2016 zajęliśmy 8 miejsce przy czym różnice między wyższymi miejscami były niewielkie. W województwie mazowieckim plasujemy się na miejscu 2 i tu do pierwszej pozycji zabrakło nam zaledwie 1,28 pkt. W rankingu maturalnym zajmujemy 5 miejsce w kraju!
Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z Rankingiem, który można znaleźć na stronie www.perspektywy lub w czasopiśmie o tym samym tytule.
Wszystkim uczniom, absolwentom i nauczycielom Naszej Szkoły gratulujemy oraz dziękujemy bo bez WAS nie było by Nas wśród tych Najlepszych.
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.