Imię i nazwisko | Dzień | Data | Godzina | Rodzaj zajęć | Sala |
Karolina Czarnecka |
Wtorek Czwartek Wtorek Czwartek |
02.02.2016r. 04.02.2016r. 09.02.2016r. 11.02.2016r. |
10.00 – 12.00 |
Zajęcia wyrównawcze dla kl. I z języka niemieckiego |
Sala 006 |
Anna Wieczorek |
Wtorek Wtorek Środa Czwartek |
02.02.2016r. 09.02.2016r. 10.02.2016r. 11.02.2016r. |
09.00 – 11.00 |
Zajęcia wyrównawcze dla kl. I z elektrotechniki |
Sala 102 |
Katarzyna Siekiera |
Środa |
3.02.2016r. | 11.00 – 12.00 |
Zajęcia sportowe |
Sala gimnastyczna |
Zespół anglistów |
Poniedziałek |
1.02.2016r. |
09.00 – 11.30 |
Język angielski – próbna matura |
Sala 202, 204,209,205, 208 |
Katarzyna Solecka – Cieloch |
Wtorek |
2.02.2016r. |
09.00 – 13.00 |
Język polski – próbna matura |
Sala 109 |
Maria Mamczarz |
poniedziałek |
1.02.2016r. |
11.30 – 13.30 | Konsultacje z j. angielskiego |
Sala 204 |
Jerzy Kuczyński |
Wtorek Czwartek |
02.02.2016r. 04.02.2016r. 09.02.2016r. 11.02.2016r. |
10.00 – 13.00 |
Piłka siatkowa |
Sala gimnastyczna |
Sławomir Zalewski Marcin Chrzan |
Poniedziałek Czwartek |
01.02.2016r. 04.01.2016r. |
9.00 – 13.00 |
Przygotowanie do egzaminu z kwalifikacji E-16 dla kl. 4TT |
Sala 114w |
Sylwia Syta |
Czwartek czwartek |
04.02.2016r. 11.02.2016r. |
11.00 – 13.00 12.00 – 13.30 |
Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego |
Sala 007 |
Zbigniew Matyga |
Wtorek |
02.01.2016r. |
09.00 – 11.00 |
Zajęcia informatyczne |
Sala 313 |
Joanna Stępień |
Środa |
03.01.2016r. 10.01.2016r. |
10.00 – 11.00 |
Fakultety z chemii |
Sala 205 |
Małgorzata Nagrodzka |
Wtorek |
09.01.2016r. |
9.00 – 11.00 |
Zajęcia z elektroniki i informatyki |
Sala 207w |
Paweł Wach |
Środa Czwartek |
03.02.2016r. 04.02.2016r. |
9.00 – 12.00 |
Zajęcia dodatkowe dla kl. 3TI, 2TT z przedmiotu ASSO |
Sala 114 |
Magdalena Zwierzchowska Paweł Pirosz |
Wtorek |
09.02.2016r. |
10.00 – 13.00 |
Zaawansowana obsługa systemu Linux |
Sala 312 |
Edyta Miłkowska |
Poniedziałek |
01.02.2016r. |
10.30 – 13.00 |
Zajęcia dodatkowe dla kl. 2TI z diagnostyki systemu operacyjnego |
Sala 311 |
Paweł Pirosz |
Poniedziałek Wtorek |
01.02.2016r 02.02.2016r. |
10.00 – 13.00 | Przygotowanie do E-13 |
Sala 312 |
Wojciech Popielarski |
środa |
10.02.2016r. |
10.00 – 12.00 | Przygotowanie do E-13 |
Sala 312 |
Izabela Kołdej |
Piątek |
12.02.2016r. |
9.00 – 11.00 |
Dyżur pedagoga |
Pokój 222 |
Jakub Kiełbiowski |
Wtorek Piątek Poniedziałek piątek |
02.02.2016r. 05.02.2016r. 08.02.2016r. 12.02.2016r. |
15.00 – 17.00 |
siłownia |
Siłownia |
Wiesław Faliński |
Poniedziałek Środa |
08.02.2016r. 10.02.2016r. |
10.00 – 12.00 | Koszykówka | Sala gimnastyczna |